دکترفاطمه سمامی » خدمات زیبایی و جوانسازی زنان » نزدیکی بعد از تنگ کردن واژن
۴ دقیقه
داشتن رابطه جنسی بعد از تنگ کردن واژن

نزدیکی بعد از تنگ کردن واژن

آنچه می خوانید...

نزدیکی بعد از تنگ کردن واژن در واقع یکی از متداول ترین سوالات متداول متقاضیان انجام این جراحی است؟ در پاسخ به این سوال باید اشاره کنیم که تا قبل از بهبودی کامل به هیچ عنوان نباید تا مدتی یعنی حداقل 6 هفته هیچ نوع رابطه ای داشته باشید اگر می خواهید تا با شرایط و زمان مناسب برای اولین رابطه بیشتر بدانید حتما تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

نزدیکی بعد از تنگ کردن واژن

نزدیکی بعد از تنگ کردن واژن چه زمانی است؟

ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت است که داشتن رابطه جنسی بعد از عمل ممکن است برای شما کمی سخت و دردناک باشد، اما باید بدانید که این موضوع کاملا موقتی می باشد پس بهتر است به هیچ عنوان استرس نداشته باشید.

توجه داشته باشید که بعد از عمل تنگ کردن واژن برای داشتن رابطه جنسی بهتر است تا از روان کننده ها و زوغن های بدن استفاده نمایید، علاوه بر آن دوش گرفتن قبل از رابطه باعث می شود تا عضلات کف گن کمی آماده تر باشند.

طول مدت زمان رابطه بهتر است کوتاه باشد و مجدد بعد از گذشت چند رو اقدام کنید چرا که در طی ین مدت شرایط واژن نیز کمی آماده تر خواهد بود.

در این زمان حتما دقت داشته باشید که اگر احساس سوزش و خارش داشتید از ادامه دادن رابطه اجتناب کنید و حتما با پزشک خود در مورد این موضوع صحبت نمایید، بعضی از خانم ها ممکن است کمی احساس کشیدگی یا درد در ناحیه ورودی واژن داشته باشند که به هیچ عنوان نگران کننده نیست چرا که به مرور زمان رفع می شود.

شرایط لازم برای نزدیکی بعد از تنگ کردن واژن

خیلی از خانم هایی که این عمل را انجام داده اند قصد دارند تا نتایج حاصل از عمل را خیلی سریع مشاهده کنند ولی ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که مشاهده نتیجه نهایی بعد از گذراندن دوره نقاهت خواهد بود. در این دوران به هیچ عنوان نباید تا بهبودی و ترمیم کامل واژن رابطه جنسی داشته باشید.

تنگ کردن واژن با لیزر یا سایر روش های جراحی نیازمند رعایت نکات مراقبتی بعد از عمل است پس می توان گفت نوع استفاده از این روش جوانسازی هیچ گونه نقشی در مدت زمان نزدیکی نخواهد داشت.

در صورتی که مراقبت های بعد از تنگ کردن واژن را به درستی رعایت کرده باشید بهبودی ارگاسم در خانم حاصل می شود.

حتما دقت داشته باشید که عمل خود را زیر نظر یک متخصص زنان خوب در تهران انجام دهید تا نتیجه مطلوب و خوبی را دریافت کنید جهت تعیین وقت مشاوره از دکتر فاطمه سمامی می توانید با شماره های مطب تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا نزدیکی بعد از تنگ کردن واژن متفاوت خواهد بود؟

بله انجام این روش جوانسازی در واقع تا حد بسیار زیادی مشکلات و اختلالات ایجاد شده در این ناحیه را برطرف خواهد کرد، علت اصلی بروز چنین مشکلاتی در واقع گشاد شدن فرج است ولی در حالت کلی افرادی که این روش را انجام داده اند لذت بیشتری را تجربه کرده اند.

آیا تنگ کردن واژن برروی میل جنسی هم تاثیر می گذارد؟

از مهم ترین اهداف انجام این جراحی در واقع بالا رفتن میل جنسی و رسیدن به ارگاسم در خانم ها می باشد.

نزدیکی بعد از تنگ کردن واژن چه مدت بعد خواهد بود؟

قبل از اقدام به انجام هر کاری بهتر است تا حتما با پزشک خود در رابطه با این موضوع صحبت نمایید ولی در حالت کلی بهتر است تا به مدت 6  از انجام این کار اجتناب کنید.

چرا نزدیکی بعد از تنگ کردن واژن باید مدتی بعد از عمل باشد؟

انجام این کار می تواند روند بهبودی زخم ها را دچار اختلال کند از همه مهم تر خونریزی و التهاب را به نسبت افزایش می دهد پس بهتر است تا بعد از بهبودی کامل به هیچ عنوان رابطه جنسی نداشته باشید.

کلام آخر

همانطور که در این نوشتار هم خواندید نزدیکی بعد از تنگ کردن واژن بهتر است بعد از سپری کردن دوران نقاهت است که در واقع بهترین زمان حدود 6 ما بعد از عمل است. در صورت داشتن هر گونه سوالی در مورد این موضوع می توانید در بخش انتهایی مقاله ان را مطرح نمایید.

دکتر فاطمه سمامی

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRFA_IR