دکترفاطمه سمامی » خدمات زیبایی و جوانسازی زنان » جراحی لابیاپلاستی بعد از زایمان
۴ دقیقه
جراحی لابیاپلاستی بعد از زایمان

جراحی لابیاپلاستی بعد از زایمان

آنچه می خوانید...

جراحی لابیاپلاستی بعد از زایمان

بسیاری از زنان از جراح زیبایی و یا متخصص زنان خود در خصوص لابیاپلاستی حین و یا بعد از زایمان سوالاتی را می پرسند که
– آیا لابیاپلاستی بعد از زایمان امکان پذیراست؟
– بهترین زمان لابیاپلاستی بعد از زایمان چه زمانی است؟
دکتر فاطمه سمامی جراح زیبایی زنان در تهران، در خصوص جراحی لابیاپلاستی بعد از زایمان توضیحاتی را در اختیارتان خواهند گذاشت.

جراحی لابیاپلاستی بعد از زایمان

جراحی لابیاپلاستی بعد از زایمان

اکثر جراحان زیبایی زنان به افرادی که می خواهند این عمل زیبایی را بر روی لابیاها انجام دهند، این نکته را متذکر می شوند، از آن جایی که خونریزی واژینال بعد از زایمان وجود دارد، ترجیح داده می شود تا اعمال جراحی زیبایی زنان به طور همزمان انجام نشود. همچنین ممکن است برای مادر عوارضی را به همراه داشته باشد.

زیرا در این دوران و به دلیل خونریزی ها، هم احتمال عفونت جراحی بالا می رود، هم احتمال جوش خوردن بخیه ها پایین می آید. همچنین در زمان زایمان طبیعی، ناحیه ژنیتال یا ناحیه تناسلی و لابیا ها ممکن است فرم و شکل واقعی خود را نداشته و برای رسیدن به فرم قبلی نیاز به زمان دارد. همچنین به مرور زمان و بعد از زایمان تیرگی های این ناحیه بهتر شود و در بسیاری از مواقع، از تورم و افتادگی ناحیه تناسلی کاسته می شود.

به همین دلیل جراح و متخصص زنان در تهران، توصیه می کند که همزمان با زایمان (طبیعی و سزارین) اعمال جراحی زیبایی واژن مانند لابیاپلاستی، پرینورافی، عمل جراحی افتادگی انجام نشود.
باید به بیمار زمان داده شود تا ناحیه تناسلی و واژن به فرم طبیعی و قبلی خود باز گردد. که بهتر است بین 6 هفته الی 6 ماه (برای جراحی های ناحیه واژینال) از زایمان گذشته باشد.

امکان انجام جراحی لابیاپلاستی بین یک الی دو ماه بعد از زایمان وجود دارد ولی اعمال جراحی مانند افتادگی و پارگی بهتر است بعد از گذشت 6 ماه از جراحی انجام داد.

به طور کلی بهتر است که این جراحی ها به طور همزمان انجام نشود. زیرا بهتر است که مادر بعد از زایمان با فراخ بال و با خیال راحت از نوزاد خود مراقبت کند و بعد از مدتی به اقدام به این جراحی ها نماید.

لابیاپلاستی بعد از زایمان

جراحی های شایع بعد از زایمان

لابیاپلاستی

یکی از شایع ترین عمل های جراحی زیبایی زنان محسوب می گردد که می تواند تغییر قابل ملاحظه ای برظاهر واژن داشته باشد. امروزه این جراحی خواهان زیادی پیدا کرده است چرا که تاثیراتی که از خود به جای می گذارد بسیار شگفت انگیز است . اگر شما هم اطلاعی در رابطه با این نوع عمل جراحی ندارید و یا تصمیم به جراحی لابیاپلاستی دارید بهتر است به توضیحات دکتر فاطمه سمامی جراح زیبای زنان توجه نمایید.

دکتر فاطمه سمامی جراح زیبایی زنان در شمال تهران  دارای تجربه و مهارت لازم در زمینه بیماری زنان، نازایی و جراح زیبایی زنان  هستند شما می توانید جهت مشاوره  در خصوص لابیاپلاستی بعد از زایمان با شماره های  ۰۹۹۰۱۴۱۴۲۴۸ – ۲۲۶۸۳۸۱۸ – ۲۲۶۸۳۹۱۹ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

پرینورافی

از جمله جراحی های زیبایی است که صرفا بر روی پرینه ها انجام می شود پرینورافی است که به منظور بهبود ظاهر و عملکرد واژن انجام می شود.

سیستوسل

سیستوسل یا افتادگی مثاله یکی از شایع ترین بیماری زنانه بعد زایمان می باشد که این وضعیت زمانی رخ می دهد که رباط هایی که مثانه در محل خود نگه می دارد، ضعیف و کشیده شده است، نیاز به جراحی دارد تا وضعیت عملکرد واژن نیز بهبود پیدا کند.

سخن آخر

دکتر فاطمه سمامی به خانم هایی که به تازگی زایمان کرده اند و خواستار انجام جراحی های زیبایی زنان هستند، توصیه می کند تا برای انجام این جراحی ها چیزی حدود 6 هفته الی 6 ماه بعد از زایمان اقدام نمایند.

دکتر فاطمه سمامی

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRFA_IR