روش های جراحی و جوانسازی واژن

لابیاپلاستی برای چه افرادی مناسب است؟

لابیاهای بزرگ و شل و‌ چروکیده و آویزان علاوه بر اینکه از زیبایی ناحیه تناسلی کم می کنند ریسک ابتلا به عفونتهای تناسلی و یا ادراری را افزایش دهند. بسیاری از خانم هایی که لابیاهای بزرگی دارند در هنگام پوشیدن لباس های تنگ احساس درد دارند و یا در هنگام رابطه جنسی لابیاها به سمت داخل کشیده می شوند. در عمل لابیاپلاستی از سایز لابیا کاسته خواهد شد و به صورت متقارن و متناسب با کلیتوریس تبدیل خواهد شد

انواع روش های ترمیم و جوانسازی واژن بعد از زایمان

مهم ترین مشکل خانم ها بعد از زایمان طبیعی گشادی واژن بوده که به شدت بر روی کیفیت رابطه جنسی آنها تاثر گذار است. البته که گشادی واژن می تواند باعث مشکلاتی همچون عفونت واژن شود. از دیگر معضلات خانم ها بعد از زایمان می توان به دفرمه شدن و تغییر رنگ لابیاها و همچنین تیرگی و از دست دادن حجم وازن اشاره کرد. که انواع روش های مختلف برای بازگرداندن واژن به حالت قبل از زایمان وجود دارد.

برای حجیم و چاق شدن واژن چه راه کارهایی ارائه می دهیم؟

 در خانم هایی که حجم لابیاماژورها بر اثر افزایش سن و یا به صورت ژنتیکی از دست رفته است تزریق چربی می تواند به حجیم شدن و ایجاد تقارن لابیای چپ و راست کمک کند که به اصطلاح خانم ها زمان مراجعه به متخصصین می گویند دوست داریم ظاهر واژن به تناسب اندام چاق تر باشد.

تزریق ژل

 تزریق ژل همانند تزریق چربی بوده با این تفاوت که، چربی ها از بدن خود فرد گرفته می شود.ماندگاری ژل ها براساس نوع ژل و تکنیک تزریق متفاوت است،اگر تزریق در ناحیه پوستی صحیح انجام شود می تواند بر روی مدت زمان ماندگاری تاثیر بگذارد.اینکه شما از کدام روش استفاده کنید تنها به نظر پزشک بستگی دارد.

فیلم جراحی زیبایی واژن لابیاپلاستی همزمان با تنگ کردن و...

در این ویدیو مشاهده می کنید که در روز انجام عمل لابیاپلاستی می توان عمل تنگ کردن واژن را هم انجام داد همچنین برای پر کردن لابیا ماژورها و از بین بردن چین و چروک های آن چربی به لابیای هر سمت تزریق می شود. تمامی این موارد در یک جلسه قابل انجام می باشد.همچنین هر یک از این اعمال متناسب با مشکلات جدا می تواند به صورت جداگانه توسط جراح زیبایی زنان انجام شود.
 
تنها باید دقت داشته باشید مراقبت بعد از عمل حساس تر خواهد شد و برای جلوگیری از عفونت زخم ها و بخیه ها به مدت زمان استراحت بیشتری نیاز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان در واتسپ همین حالا

مشاوره در واتس اپ

برای مشاوره رایگان در واتسپ به
09921624924 پیام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *