۴ دقیقه
هزینه جراحی زیبایی زنان

هزینه جراحی زیبایی زنان

آنچه می خوانید...

هزینه جراحی زیبایی زنان

سوالاتی که معمولا خانم های خاص و جوان برای انجام جراحی لابیاپلاستی ، به منظور داشتن حس جوانی بیشتر و سایر خانم های عزیز برای بر گشتن به جوانی می پرسند، هزینه ی جراحی لابیاپلاستی است.
این سوال به طور خاص از خانم دکتر فاطمه سمامی بسیار پرسیده شده است و ایشان برای پاسخ به سوالات شما عزیزان توضیحاتی را در ادامه خواهند داد.

 

هزینه جراحی زیبایی زنان
سوالاتی که در خصوص جراحی های زیبایی زنان در سایت، اینستاگرام و یا در مطب بسیار پرسیده می شود، عبارتند از :
1- هزینه ی جراحی تنگ کردن واژن چقدر است؟
2- هزینه ی جراحی زیبایی زنان چقدر است؟
در این خصوص خانم دکتر سمامی جراح زیبایی زنان پاسخ این سوال را ارائه می دهند.

هزینه جراحی زیبایی زنان

  • از آن جایی که جراحی زیبایی زنان شامل عمل های متعددی (لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن، پرینورافی، جراحی زیبایی واژن) است . بنابراین نمی توان به این سوال پاسخ صریح و صحیحی داد.
    بیمار حتما باید معاینه شود تا منظور از جراحی زیبایی و خواسته خود را متوجه شود. همچنین باید بیمار بعد از معاینه دکتر، انتظارات خود را از جراحی بیان نماید. زیرا مشکل بیمار بعد از معاینه مشخص شده و متخصص زنان می تواند هزینه ی درمان و جراحی زیبایی را با توجه به این موارد ارزیابی می کند.
  • گاهی اوقات جراحی زیبایی زنان که بیمار به آن احتیاج دارد، یک جراحی کامل است . یعنی یک جراحی پرینورافی، همراه با یک جراحی واژن، بالا کشیدن رحم، جراحی سیستوسر یا رکتوسل انجام می شود. این که مشکلات بیمار به طور کامل برطرف شود حتما به یک جراحی کامل احتیاج است.
  • گاهی اوقات چنین اتفاقی نخواهد افتاد و بیمار فقط جراحی پرینورافی، همراه با یک لیزر که لک سیتی را رفع می کند، احتیاج است.
    برخی از مواقع جراحی پرینه نیازی نیست و با استفاده از نخ می توان پرینورافی را انجام داد و نیاز بیمار را برطرف کرد.
  • گاهی برای تنگ کردن واژن، نیازی به جراحی نیست. با استفاده از نخ، می توان لیفت واژن را انجام داد و مشکلات بیمار را برطرف کرد.
    در برخی از افراد منظور از جراحی زیبایی ، یک جراحی لابیاپلاستی است ، که این لابیاپلاستی را می توان همراه با سایر جراحی ها داشت و یا خیر.

لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی به تنهایی، یک جراحی ساده است و در مطب جراح زیبایی زنان بوده و با لیزر انجام می شود. بیمار بعد از این جراحی می تواند به راحتی حرکت کند و از جای خود بلند شود، سپس به خانه برود و نیاز به استراحت ندارد.
خانم های شاغل می توانند بعد از جراحی لابیاپلاستی، به راحتی به سرکار بروند و مشکل بیمار حل می شود. یعنی مشکلی مدت ها با آن درگیر بوده است، بسیار راحت و در عرض یک ساعت برطرف می شود.

از جمله مزایای این جراحی این است که بعد از جراحی لابیاپلاستی، بیمار آسوده خاطر شده و مشکلاتی از قبیل مواردی که باعث کاهش اعتماد به نفس شده مانند عفونت های مکرر و لابیاهای بزرگ را می توان با جراحی لابیاپلاستی برطرف کرد.

[alert type=”custom” close=”false” icon=”fa fa-hand-o-left” color=”#000000″ background_color=”#6cdbe4″]

سوالاتی که معمولا خانم های خاص و جوان برای انجام جراحی لابیاپلاستی ، به منظور داشتن حس جوانی بیشتر و سایر خانم های عزیز برای بر گشتن به جوانی می پرسند، هزینه ی جراحی لابیاپلاستی است.

برای دریافت مشاوره جهت انجام درمان‌های زیبایی زنان می‌توانید با شماره‌های 02122683919- 02122683818- 02177839463 جهت رزرو نوبت مشاوره اولیه اقدام نمایید.[/alert]

گاهی اوقات پوست بیمار در ناحیه واژن بسیار شل و یا تیره شده است، در این جور مواقع متخصص زنان درمان مورد نیاز برای هر کدام را انجام می دهد.

گاهی بیمار با انجام ورزش های سنگین و یا به دلیل ورزش سنگین دچار آتروفی شده باشد و چربی ناحیه لابیاها را از دست داده است، شاید تزریق چربی یا ژل به همراه جراحی و یا بدون جراحی برطرف شود.
برخی از مواقع بیمار متصور است که دارای بیماری خاص و یا نیاز به جراحی است، این تصور اشتباه است و می تواند با تقویت نقطه ی جی ، مشکلات را برطرف نمود.

خانم دکتر سمامی جراح زیبایی زنان توصیه می کند، برای آن که مشکلات خود را در حوزه ی زنان متوجه شوند، حتما باید یک معاینه دقیق انجام شود تا مشکلات زنانی که دارند، پیدا شده و آن مشکل درمان و برطرف شود.
که درمان بیماری های زنان در این حوزه با بررسی و معاینه می تواند با روش جراحی یا غیر جراحی انجام می شود.

دکتر فاطمه سمامی

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني.

arAR