دکترفاطمه سمامی » خدمات زیبایی و جوانسازی زنان » هزینه تنگ کردن واژن در سال 1402
۴ دقیقه

هزینه تنگ کردن واژن در سال 1402

آنچه می خوانید...

هزینه عمل تنگی واژن به طور قطع با سایر روش های درمانی و زیبایی ناحیه تناسلی متفاوت خواهد بود چرا که این موضوع به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت که در طی جلسه مشاوره با پزشک و معاینه کامل این ناحیه و بررسی میزان گشادی واژن تعیین می شود، توجه داشته باشید که در بعضی از مواقع با توجه به شرایط فرد لازم است تا جراحی های همزمان نیز انجام داده شود که به طبع این موضوع منجر به افزایش هزینه می شود.

هزینه تنگ کردن واژن

مهم ترین عواملی که برروی هزینه تنگ کردن واژن نقش دارند؟

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم تعیین کننده هزینه عمل تنگی واژن به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در حالت کلی موقعیت جغرافیایی مطب یا کلینیک از جمله عوامل تاثیر گذار برروی هزینه عمل محسوب می شود.
  • برای انجام عمل از تکنیک ها و روش های مختلفی استفاده می شود که هریک از آن ها از هزینه کاملا متفاوتی به نسبت هم برخوردار می باشند.
  • نوع بیمارستان یا کلینیکی که برای عمل به آن مراجعه می کنید هم برروی هزینه این عمل نقش بسیار موثری خواهد داشت.
  • بسته به میزان تجربه و تخصص پزشک هزینه عمل می تواند کاملا متفاوت باشد.
  • هریک از عمل های زیبایی ناحیه تناسلی مستلزم استفاده از تجهیزات پزشکی خاصی می باشد که هر چقدر تجهزات جدید و بروز باشند در نتیجه هزیه عمل نیز به طبع افزایش می یابد.

دقت داشته باشید که عمل خود را حتما زیر نظر یک متخصص زنان خوب در تهران انجام دهید تا با توجه به حساسیت های بالای این جراحی بتوانید نتیجه مطلوبی را از عمل خود دریافت نمایید.

هزینه تنگ کردن واژن با جراحی و لیزر متفاوت هستند؟

در پاسخ این سوال باید اشاره کنیم که بله در بعضی از مواقع با توجه به مدت زمان و میزان تجهیزات استفاده شده ممکن است جراحی هزینه بیشتری داشته باشد.

حال شاید بپرسید که این موضوع به چه دلیل اتفاق می افتد که در پاسخ به آن باید اشاره کنیم که به زمان، نوع بی هوشی و بسیاری از موارد دیگر بستگی دارد. در ادامه به توضیح مختصری در مورد هریک از آن ها اشاره خواهیم کرد.

  1. توجه داشته باشید که اگر جراحی را انتخاب کرده باشید برای عمل لازم است تا حتما تحت بی هوشی عمومی قرار بگیرد ولی در صورتی که اگر لیزر را برای تنگ کردن واژن انتخاب کرده باشید به کمک بی حسی موضعی، برش ها ایجاد می شوند.
  2. مدت زمان دوره نقاهت و بازگشت به محل کار نیز برروی هزینه تاثیر بسزایی خواهد داشت، در واقع زمانی که عمل را انتخاب کرده باشید مدت زمان بهبودی شما در مقایسه با لیزر، کمی بیشتر خواهد بود ولی در روش لیزر دوره نقاهت به نسبت کوتاه تر است.
  3. مدت زمان انجام جراحی باز درمقایسه با لیزر کمی بیشتر است  چرا که برش ها ایجاد شده با وسعت بیشتری داشته در نتیجه این موضوع برروی زمان تاثیر بسزایی دارد.

در انتهای این بخش باید اشاره کنیم که هریک از روش های نام برده تنگ کردن واژن از مزایا و معایب خاص خود برخوردار هستند که انتخاب آن با توجه به شرایط شما تعیین می شود.

هزینه عمل تنگ کردن واژن در سال 1402

دقت داشته باشید که هزینه های این روش جوانسازی نسبت به سال گذشته تغییرات بسیار زیادی داشته باشد در نتیجه نمی توانیم هزینه مشخصی را برای این عمل در نظر بگیرم چرا که لازم است تا ناحیه تناسلی به طور کامل توسط پزشک بررسی شود.

در صورتی که قصد انجام این عمل را دارید می توانید برای دریافت مشاوره از دکتر فاطمه سمامی با شماره های مطب ایشان تماس حاصل نمایید.

نتیجه گیری

ما در این نوشتار در خصوص هزینه عمل تنگی واژن صحبت کردیم همانطور که خواندید در این موضوع عوامل مختلفی دخیل هستند که هریک از آن ها می تواند باعث افزایش قیمت جراحی شود ولی دقت داشته باشید که اگر قصد انجام این عمل را دارید به هیچ عنوان گول ارزان قیمت بودن آن را نخورید چرا که با توجه به حساسیت های بالای جراحی لازم است تا زیر نظر پزشک متخصص انجام داده شود پس کیفیت را فدای قیمت نکنید.

دکتر فاطمه سمامی

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRFA_IR