دکترفاطمه سمامی » خدمات زیبایی و جوانسازی زنان » جراحی همزمان لابیاپلاستی و تنگی واژن
۶ دقیقه
لابیاپلاستی و تنگی واژن همزمان

جراحی همزمان لابیاپلاستی و تنگی واژن

آنچه می خوانید...

یکی از متداول ترین سوالات خانم ها در زمان مراجعه به دکتر زنان در مورد جراحی همزمان لابیاپلاستی و تنگی واژن است به همین خاطر ما قصد داریم تا تنها در مورد این موضوع مقاله ای را نگارش کنیم تا افرادی که قصد انجام جراحی همزمان را دارند  اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار آن ها قرار دهیم پس لازم است که تا انتهای این نوشتار همراه ما باشید.

جراحی همزمان لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن

جراحی همزمان لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن چه مزایایی داد؟

انجام جراحی همزمان لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن با لیزر انجام داده می شود و این امکان را برای خانم ها فراهم می کند که در طی یک جلسه همزمان این دو عمل را با یک دیگر انجام دهند و به طور همزمان دو نتیجه را نیز دریافت کنند.

توجه داشته باشید که در سال های گذشته انجام این دو جراحی به طور جداگانه و پیچیده صورت می گرفت ولی امروزه چون علم پزشکی به ویژه در حوزه زنان پیشرفت های بسیار زیادی داشته است این جراحی خیلی ساده و راحت توسط بهترین متخصص زنان قابل انجام است.

توجه داشته باشید که انجام همزمان این دو جراحی با هم می تواند از مزایای بسیار زیادی می توان برخوردار باشد که از مهم ترین آن ها به شرح زیر می باشد:

  • بالاتر رفتن اعتماد به نفس در خانم ها
  • جلوگیری از ابتلا به عفونت های واژن
  • زیبایی دستگاه تناسلی
  • بهبود روابط زناشویی
  • رضایت مندی خود فرد
  • درمان بوی بعد ناحیه تناسلی که در اثر بزرگی لابیاها است.

چه ارتباطی بین جراحی لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن است؟

همانطور که می دانید لابیاپلاستی با هدف کوچک کردن لابیاها انجام داده می شود در طی انجام این جراحی لابیاهای بزرگ کوچک تر می شود و منجر به ایجاد ظاهری زیبا تر در لابیاها شده و اعتماد به نفس خانم ها را در زنان رابطه جنسی افزایش می دهد.

ولی همانطور که گفته شد جراحی لابیاپلاستی را برروی لبه های بیرونی واژن انجام می دهند و هیچ نوع ارتباطی با محیط داخلی واژن ندارد ولی شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که انجام همزمان این دو روش چگونه خواد بود؟

در جواب این سوال باید گفت که لابیاپلاستی را با لیزر مونالیزا تاچ نیز انجام می دهند، یکی از ویژگی های بارز دستگاه این است که به کمک آن می توان طیف وسیعی از مشکلات دستگاه تناسلی را درمان کرد.

ولی اگر نیاز به انجام جراحی باشد لازم است تا آن را زیر نظر یک جراح و متخصص زنان با تجربه انجام دهید تا از عمل انجام شده بهترین نتیجه را نیز دریافت کنید.

طول دوره نقاهت جراحی همزمان لابیا و تنگی واژن

دوره نقاهت جراحی همزمان لابیا و تنگی واژن

در صورتی که اگر قصد انجام این جراحی را به طور همزمان دارید باید حتما در خصوص دوران نقاهت بعد از عمل نیز به طور کامل مطلع باشید.

توجه داشته باشید که اگر برای بیمار عمل جراحی انجام نشود و تنها با لیزر مونالیزا تاچ لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن به طور همزمان انجام شود به طبع دوره نقاهت نیز کوتاه تر خواهد شد، ولی اگر پزشک از جراحی استفاده کند دوره نقاهت نیز به سنبت طولانی تر می شود.

پس لازم است تا در انتخاب پزشک خود دقت کافی و لازم را داشته باشید تا با انتخاب یک روش درست بهترین نتیجه را نیز از عمل خود دریافت کنید.

جهت دریافت مشاوره به صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه سمامی مراجعه کنید.

سوالات متداول

کلام آخر

امیدواریم در این نوشتار شما را با جراحی همزمان لابیاپلاستی و تنگ کردن واژن آشنا کرده باشیم توجه داشته باشید که انجام همزمان این دو جراحی منجر به جوانسازی و بازسازی ناحیه واژن می شود از همه مهم تر می تواند در بالاتر رفتن اعتماد به نفس و بهبود روابط جنسی نیز نقش بسیار موثری داشته باشد ولی باید حتما توسط بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران انجام داده شود تا نتیجه خوبی رابه همراه داشته باشد.

دکتر فاطمه سمامی

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRFA_IR