جستجو
Close this search box.
دکترفاطمه سمامی » دسته‌بندی نشده » تزریق چربی به واژن بهتره یا تزریق ژل؟
۶ دقیقه

تزریق چربی به واژن بهتره یا تزریق ژل؟

آنچه می خوانید...

دستگاه تناسلی خانم ها یکی یا مهم ترین و حساس ترین قسمت های بدن محسوب می شود که با گذشت زمان و بالاتر رفتن سن می تواند دچار مشکلاتی از قبیل شل شدگی و افتادگی شود. توجه داشته باشید که بروز چنین مشکلی در ناحیه تناسلی علاوه بر بالا رفتن سن در اثر داشتن زایمان های متعدد، لاغری، چاقی و یا عوامل دیگری نیز ممکن است بروز پیدا کند. با وجود چنین شرایطی یکی از متداول ترین سوالات خانم ها این است که چه کاری برای درمان می بایست انجام داد؟ برای اینکه پاسخ مناسب خود را در رابطه با این موضوع دریافت کنید حتما تا انتهای این نوشتار همراه ما باشید.

تزریق ژل به واژن یا تزریق چربی

تزریق چربی به واژن

برای تزریق چربی به واژن در ابتدا از بدن خود فرد چربی استخراج می شود و بعد از طریق سرنگ مخصوصی به ناحیه تناسلی تزریق شود. توجه داشته باشید که تزریق چربی از ماندگاری بالایی برخوردار است ولی بسته به شرایط بدنی هر فردی می تواند کاملا متفاوت باشد.

زمانی که تزریق چربی انجام شد فرد مجدد می تواند تزریق چربی را انجام دهد. به منظور انجام این تزریق جراح و متخصص زنان از بی حسی موضعی استفاده می کند پس در واقع این روش جزء عمل های زیبایی کاملا سرپایی محسوب می شود.

تزریق ژل به واژن

به منظور تزریق ژل به واژن از سه نوع ژل یعنی موقت، نیمه موقت و دائمی استفاده می شود. در حالت کلی نوع ژلی که پزشکان استفاده می کنند موقت بوده و می تواند به مدت 2 الی 3 سال ماندگاری داشته باشد.

تزریق ژل به واژن نیز همانند تزریق چربی کاملا سرپایی انجام می شود و نیازی به بی هوشی کامل بیمار ندارد. در ادامه مقاله به اصلی ترین محبت این مقاله که تزریق چربی به واژن بهتره یا تزریق ژل صحبت خواهیم کرد.

تفاوت تزریق چربی به واژن با ژل

در این یخش از مقاله ما به 7 تفاوت میان تزریق چربی و ژل به واژن صحبت خواهیم کرد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • به منظور تزریق چربی به واژن لازم است تا حتما به یک متخصص زنان خوب در تهران مراجعه کنید چرا که این روش جوانسازی نیاز به مهارت بالایی دارد. همانطور که در بخش قبلی گفته شد برای تزریق لازم است تا چربی از بدن خود فرد استخراج شود. از همین رو جراح لازم است تا حتما با جدید ترین تکنیک ها آشنایی کامل داشته باشد.
  • هزینه تزریق چربی در مقایسه با ژل از هزینه کم تری برخوردار است چرا که از چربی بدن خود فرد استفاده می شود ولی در مقابل تزریق ژل از هزینه به نسبت بالاتری برخوردار خواهد بود.
  • در تزریق چربی خیلی کم امکان جابه جا شدن چربی تزریق شده وجود دارد چرا که از بدن خود فرد گرفته شده و با سرعت جوش می خورد.
  • تزریق ژل تنها برای لابیاماژور استفاده می شود ولی در مقابل چربی را در دیگر بخش ها هم می توان استفاده کرد.
  • عمده تفاوت تزریق ژل با تزریق ژل در این است که ژل تنها به رفع چین و چروک های پوستی کمک می کند و هیچ نوع خاصیت جحیم سازی ندارد ولی تزریق چربی در جحیم کردن نقش بسیار زیادی دارد علاوه بر آن به ایجاد فرم زیباتر نیز کمک بسیار زیادی می کند.
  • مدت زمان انجام هر کدام از این روش ها کاملا متفاوت است به عنوان مثال تزریق ژل 10 الی 20 دقیقه زمام می برد ولی تزریق چربی به زمان بیشتری نیاز خواهد داشت.
  • تزریق چربی در مقایسه به ژل به روش کاملا تهاجمی محسوب می شود چرا که پزشک می بایست برای برداشت چربی برش هایی را برروی پوست ایجاد نماید.
  • میزان تاثیرات تزریق چربی به نسبت ژل خیلی بیشتر است.

سوالات متداول

خلاصه مطلب

ما در این نوشتار در مورد این موضوع که تزریق چربی به واژن بهتره یا ژل صحبت کردیم. همانطور که خواندید برای تزریق چربی به واژن از چربی بدن خود فرد استفاده می شود توجه داشته باشید که استفاده این روش علاوه بر جوانسازی ناحیه تناسلی به حجیم کردن این ناحیه هم کمک می کند پس برای اینکه بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید حتما با یک متخصص زنان خوب مشورت داشته باشید.

دکتر فاطمه سمامی

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRFA_IR