ترمیم پرده بکارت

آنچه می خوانید...

هایمن یا پرده بکارت غشاء باریکی است که اطراف دهانه واژن را می‌پوشاند. که از لحاظ ظاهری می توان گفت که کاملا با یکدیگر متفاوت هستند معمولا یکی از متداول ترین نوع پرده بکارت هلال ماه می باشد که در دختران جوان بسیار مشاهده می شود در واقع این نوع پرده باعث شده تا جریان خون از واژن خارج شود. پرده بکارت و دوشیزگی به تازگی به موضوع مهمی در سراسر جهان تبدیل شده است و به نظر می‌رسد افزایش اطلاعات در این زمینه پرده بکارت و ترمیم پرده بکارت برای همه ضروری باشد پس برای کسب اطلاعات بیشتر لازم است حتما این نوشته را تا انتها بخوانید.

ترمیم پرده بکارت

علل پارگی پرده بکارت

بسیاری از دختران جوان می‌خواهند قبل از ازدواج نوع پرده بکارت را تعیین کنند و باکره بودن خود را به اثبات برسانند. مواردی نیز وجود دارد که فرد بکارت خود را به طور ناخواسته از دست داده است. پرده بکارت به دلایل متعدد و بدون برقراری رابطه جنسی نیز پاره می‌شود. بعضی از این دلایل عبارتند از :

 
 

اسب‌سواری

 

ژیمناستیک

 

استفاده از تامپون

مسلم است که نباید اجازه داد موردی مانند پاره شدن ناخواسته پرده بکارت، سبب افسردگی شود یا ازدواج را به خطر بیاندازد. برای تشخیص علت پارگی و ترمیم پارگی پرده بکارت، می‌توان به متخصص زنان و زایمان مراجعه کرد. به علاوه در صورت ابتلا به عارضه‌هایی همچون سرطان رحم، سرطان دهانه رحم، سوزاک، پولیپ دهانه رحم، عفونت قارچی واژن، پولیپ رحم، کلامیدیا، واژینیت، تریکومونیازیس، اندومتریوز و فیبروم نیز ممکن است خونریزی شدید پس از نزدیکی رخ دهد.

انواع پرده بکارت به لحاظ شکل و ساختار

پرده بکارت یکی از انواع مختلفی از لحاظ شکل و ساختار است که به شرح زیر است:

1. پرده بکارت مسدود: این نوع پرده بکارت از زمان تولد قابل تشخیص است، اما معمولاً در دوران نوجوانی تشخیص داده می‌شود. غشاء نازکی که کاملاً دهانه واژن را می‌پوشاند و باعث مسدود شدن خروج خون قاعدگی می‌شود. این موضوع می‌تواند باعث ایجاد توده‌ای در داخل شکم شود که با درد شکم و کمر همراه است.

2. پرده بکارت با سوراخ‌های ریز: این نوع پرده بکارت تقریباً دهانه واژن را به طور کامل پوشانده ولی دارای سوراخ‌های بسیار کوچکی است که خون قاعدگی به راحتی از آن خارج می‌شود.

3. پرده بکارت تیغه‌ای: این نوع پرده بکارت دارای یک غشاء باریک است که دهانه واژن را به دو بخش تقسیم می‌کند. افراد دارای این نوع پرده بکارت نمی‌توانند به راحتی تامپون را داخل واژن قرار دهند یا آن را خارج کنند.

4. پرده بکارت ارتجاعی یا هلالی: این نوع پرده بکارت انعطاف پذیری زیادی در زمان دخول آلت مرد را دارد و خونریزی بسیار کم یا حتی هیچ خونریزی در برخی موارد رخ نمی‌دهد.

روش های تشخیص پارگی پرده بکارت

موضوع پرده بکارت تنها زمانی برای دختران اهمیت پیدا می‌کند که این پرده سوراخ یا پاره شود یا آن‌قدر ضخیم باشد که تمام دهانه واژن را بپوشاند. پرده بکارت هنگام نخستین مقاربت یا در اثر استفاده مداوم از تامپون، استفاده از اسپکولوم برای معاینه واژن، ورزش‌های سنگین، آسیب‌دیدگی یا وارد شدن ضربه و تنبیه بدنی یا تجاوز پاره می‌شود. علل احتمالی پاره شدن پرده بکارت مشخص است، آنچه سوال‌برانگیز است این است که چگونه می‌توان پاره شدن یا نشدن پرده را تعیین کرد.

تشخیص پرده بکارت

بسیاری معتقدند که دست نخورده بودن پرده بکارت دلالت بر دوشیزه بودن دارد. اما این عقیده همواره درست نیست. مقاربت تنها علت پاره یا سوراخ شدن پرده بکارت نیست و پرده گاهی قبل از نخستین دخول پاره می‌شود. ورزش، استفاده از تامپون، معاینه واژن با اسپکولوم و آسیب‌دیدگی‌های مختلف فقط چند مورد از عامل‌هایی هستند که ممکن است به پاره شدن پرده هایمن بیانجامند. به علاوه تمام دختران پرده بکارت ندارند. از هر هزار نوزاد دختر یک نوزاد اصلاً پرده بکارت ندارد.

بررسی سالم بودن پرده بکارت

آگاهی از پاره شدن پرده بکارت بسیار ساده است و لازم نیست حتماً به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید. برای بررسی سالم بودن پرده بکارت می‌توانید مراحل زیر را انجام دهید:

1. دست‌هایتان را با آب و صابون بشویید و در صورت لزوم دستکش به دست کنید.
2. انگشت خود را لغزنده کنید.
3. روی صندلی بنشینید، یک آیینه در دست بگیرید و پاها را باز کنید.
4. آیینه را به گونه‌ای مقابل واژن قرار دهید که دید کاملی داشته باشید. اگر دید مناسبی ندارید، موقعیت خود یا زاویه آیینه را تغییر دهید.
5. پس از آن که توانستید دهانه واژن را به خوبی ببینید، لب‌های واژن را با انگشتهای اشاره و میانی باز کنید. به این ترتیب دهانه رحم نیز باز می‌شود و می‌توانید داخل را به خوبی ببینید.
6. پرده بکارت از داخل دهانه مشخص است. سعی کنید پرده را بدون زدن انگشت به دهانه ببینید.
7. اگر در این حالت نمی‌توانید، پرده بکارت را ببینید، انگشت میانی را به آرامی وارد دهانه کنید تا بتوانید پرده را لمس کنید.
8. اگر فرو کردن انگشت تا بند دوم دردی را ایجاد نکند و بتوانید انگشت را به راحتی حرکت دهید، پرده پاره شده است.

پزشکان نیز برای تعیین پارگی پرده بکارت تست باکرگی یا تست با دو انگشت را انجام می‌دهند.

روش های ترمیم پرده بکارت

بازسازی پرده بکارت به روش‌های هایمنوپلاستی (ترمیم پرده بکارت)، هایمنورافی یا بازسازی حلقه بکارت انجام می‌شود. پرده بکارت یا حلقه هایمن به روش‌های جراحی مختلف ترمیم می‌شود. برخلاف ختنه زنان که در بعضی فرهنگ‌ها یک رسم به شمار می‌آید، ترمیم پرده بکارت جزء آیین و رسوم فرهنگ‌ها نیست و برای رفع مشکل انجام می‌شود. اهمیت نمادین پرده بکارت به عقاید خاص هر جامعه درباره دختران مربوط می‌شود و با پاره شدن آن جنس مونث از مقام دختر به زنی بارور تبدیل خواهد شد. پاره بودن پرده بکارت دختر در بعضی جوامع عواقب ناخوشایندی برای دختر و خانواده‌اش به دنبال دارد.

از جمله روش های رایج به منظور ترمیم پرده بکارت به شرح زیر می باشد:

باقیمانده‌های پرده به هم نزدیک می‌شود تا پارگی از بین برود و شکاف دوخته شود. بیمار این عمل را به خوبی تحت بی‌حسی موضعی تحمل می‌کند.

در این روش ترمیم از  نوعی ماده زیستی استفاده می‌شود. این روش اقدامی موقتی است که اندکی قبل از ازدواج انجام می‌شود.

واژینوپلاستی یا عمل تنگ کردن واژن جراحی مهمی است که در آن برشی در غشاء واژن ایجاد می‌شود و هر دو طرف واژن به هم نزدیک می‌شود و دوخته می‌شود. این عمل باید مدتی طولانی قبل از ازدواج انجام شود تا فرصت لازم برای التیام وجود داشته باشد. واژینوپلاستی تحت دریافت آرام‌بخش درون وریدی و به صورت سرپایی انجام می‌شود. این عمل یک تا دو ساعت طول می‌کشد و بیمار می‌تواند فردای عمل در محل کار حاضر شود. بخیه‌ها از نوع جذبی است و نیازی به کشیدن ندارد.

 
 

پس از ترمیم پرده به کارت، به چه نکاتی باید توجه کرد؟

خبر خوش برای بانوان این است که ترمیم پرده بکارت یک عمل جراحی ساده است و بیمار نیازی به بستری شدن در بیمارستان حتی شب عمل ندارد. البته مدت زمانی که بیمار باید پس از عمل تحت نظر باشد، بسته به شرایط وی تعیین می‌شود، اما این زمان معمولاً بیشتر از دو ساعت نیست.

دوره بهبودی پس از عمل، بسته به وضعیت بیمار و نوع عمل انجام شده، ممکن است چند روز تا شش هفته طول بکشد. اغلب بانوان می‌توانند پس از چند روز به محل کار خود برگردند، اما بهتر است درباره زمان شروع مجدد فعالیت‌ها و زمان آماده بودن برای رابطه جنسی، با متخصص مشورت کنند. پس از ترمیم پرده بکارت، وضعیت واژن دقیقاً مانند قبل از پارگی به نظر می‌رسد و همان‌طور عمل می‌کند. یکی از مزایای این عمل این است که دیواره‌های واژن به هم نزدیک‌تر و واژن تنگ‌تر می‌شود. پس از ترمیم پرده بکارت، در زمان نزدیکی، پرده ممکن است پاره شود و خون اندکی نیز در اثر پارگی خارج می‌شود.

سوالات متداول

سخن آخر

بهتر است که قبل از شروع رابطه به منظور معاینه، خانم های عزیز به متخصص زنان در شرق تهران مراجعه نمایند تا از نوع پرده بکارت خود اطلاع داشته باشند. زیرا ممکن است پرده بکارت از نوعی باشد که در اولین نزدیکی باعث ایجاد خونریزی شدید در خانم ها شده و خطرناک باشد. که بهتر است قبل از نزدیکی، جراحی پرده بکارت انجام شود تا خونریزی شدید رخ ندهد.

90 پاسخ

 1. سلام .دکتر ببخشید دختری هستم که 5 سال نامزد بودم که باهم نزدیکی داشتم بخاطر مشک از هم جدا شدیم .حالا خواستگار دارم خانواده ام میگن باید قبول کنی تور و خدا کمک کن میشه ترمیم کنم

 2. سلام من یک سالی میشه که پرده بکارتم رو از دست دادم الان برای ترمیمش میخوام اقدام کنم اما نمیدونم باید کجا برم. میشه لطفا رهنمایی کنید؟

 3. من با شوهرم رابطه داشتم براي اولين بار ولي خوني نيومد هر دفعه ايي هم كه نزديكي داريم درد شديدي حس ميكنم چرا؟

 4. سلام خسته نباشید خانم دکتر من یه مدت پیش مورد تجاوز قرار گرفتم و اون شخص غریبه نبوده و دوستم بوده و به پزشک مراجعه کردم گفت که تو پردت ساییده شده و از‌نظر پزشکی دیگه دختر نیستی و پردت از نوع حلقویه وممکنه بارداری هم‌رخ بده بعد پرسیدم ارتجاعی گفت اره من واقعا نه میتونم به خانوادم چیزی بگم نه به اون پسری که این کارو کرده واقعا نمیدونم چیکار کنم واقعا هیچ انگیزه ای دیگه ندارم و میخواستم بدونم چیکاررمیشه کرد اصلا پرده ارتجاعی قابل ترمیم هست دکتر بهم نامه داد برا پزشکی قانونی من اصلا نمیدونم‌پزشکی قانونی‌چیکار میکنه برم اونجا چی میگه و اصلا بعد شنیدن این خبرحس اینو نداشتم که سوال کنم اصلا میشه راهنماییم کنید

 5. سلام خانم دكتر سمامي وقتتون بخير ببخشيد يه سوال داشتم بعد از ترميم پرده بكارت معلومه كه ترميم شده؟چون ميگن بعد عمل اگه دكتر ببينه ميفهمه كه عمل شده خواستم ببينم اينجوريه يا نه

 6. سلام .من وقتی ازدواج کردم بااسرار همسرم قبول کردم ک دخول کامل نداشت باشیم و این کار کردیم ولی بای اتفاق ک من متوجه نشدم حتی دردی هم نداشتم خونریزی هم نداشتم ولی وقتی همسرم گفتم باورم نشد ووقتی رفتم دکتر گفت ک بکارتم از دست دادم وهمسرم دیگ قبول نکرد ک من دختر بودم وازم جداشد وحالا برای ازدواج دیگ ب مشکل خودم اگ میشه کمکم کنین .خیلی ممنون میشم .

 7. سلام
  1-شرایطی هست که ترمیم بکارت رو نشه انجام داد؟
  2-بعدازگذشت چندسال,(رابطه جنسی بطورمرتب وجوودداشته)میشه انجام داد؟

 8. سلام
  بنده با دختري دوست بودم كه پس از سالها دوستي نزديكي كرديم
  متاسفانه اين نزديكي باعث شده كمي از پرده بكارت ايشان مخدوش و به گفته يكي از پزشكان كمي پاره شود
  سوال بنده اين است، آيا امكان ترميم وجود دارد؟ يعني همان پرده بكارت قابل ترميم است يا بايد كل پرده پاره شود و مجدداً ترميم شود؟
  سوا بعدي بنده اين است كه پس از ترميم امكان تشخيص وجود دارد يا خير؟ يعني پزشك بعدي متوجه دوختن پرده مي شود؟

 9. ایا پرده بکارت ترمیم شده توسط پزشک ماما قابل تشخیص است؟
  درصورت اینکه ماما ترمیم رو تشخیص بدن مطرح میکنن یا در برگه سلامت قید میکنن یا خیر؟

 10. سلام وقت بخیر من 43 ساله هستم و ازدواج نکردم ممکن هست شرایط ازدواج برایم فراهم شود ولی یک سال پیش پرده بکارت خود را از دست دادم و می خواهم آنرا ترمیم کنم میشه لطف کنید مرا راهنمایی کنید.

 11. سلام خانوم دکترخواستم ببینم بعد دوسال رابطه پرده قابل ترمیمه؟روش لیزرش براگواهی سلامت نشون میده؟چون لیزر جاهی بخیه رو ازبین میبره قابل تشخیصه ترمیم با لیزر؟

 12. سلام خانم دکتر. وقتتون بخیر.
  اگر ممکنه بفرمایید شرایط پذیرش و انجام جراحی ترمیم پرده بکارت چیه؟
  ممنون و سپاسگزارم.

 13. سلام وقت بخیر .دختری 24 ساله هستم و از کودکی تحت تمرینات ورزشی سنگین بودم تا الان دوبار از ارتفاع 3 متری با نشیمنگاه زمین خوردم و درد شدیدی زیر دلم داشتم.و کنار اینا متاسفانه مورد تجاوز قرار گرفتم و خیلی ترس از پزشک رفتن و اطلاع دادن ب خانواده دارم و وضع مالی مناسبی ندارم.چه کاری میتونم انجام بدم خیلی افسرده و پرخاشگر شدم کمکم کنید.

 14. سلام خانم دکتر وقت بخیر من مشکل هایمن دارم و بنا ب دلیلی ک دارم اسیب دیده میخاستم ببینم برا ترمیم میتونم بیام تهران و نیازی ب گواهی از جایی نداره ؟

 15. سلام خانم دکتر شما بعد ترنیم خودتوون گواهی میدین ؟ و این ک اگه جای دیگه بریم برا گواهی ترمیم قابل تشخیص هست ؟

 16. با سلام خدمت شما
  من تقریبا ۱۰ ماه پیش بر اثر رابطه با دوست پسرم بکارتم رو از دست دادم و حالا میخوام ترمیمش کنم
  میخواستم بدونم تو تهران یه جای مطمئن و خوب هست برای این کار؟
  و این که هزینه عملش چقدر است؟
  لطفا بهم بگید مرسی
  در ضمن این ایمیلی هم گذاشتم برای برادرم هست مشکلی نداره
  فقط خواهش میکنم بهم جواب بدید

 17. سلام دکتر سمامی خسته نباشین خواستم بپرسم اگه کلا پرده از دست رفته باشه هزینش برای گذاشتن چقد هس و اینکه باید چقدر قبل از ازدواج باشه ایا دائمی هس یا ن

 18. سلام خسته نباشید من خیلی خود ارضایی میکردم تا اینک روز پنجم قاعدگیم بود ک‌ اخرین خود ارضاییو داشتم،من تو خود ارضاییام هیچ دخولی نداشتم ولی از روزی ک تو روز پنجم قاعدگیم خود ارضایی کردم کمرم درد گرف ولی خونی مشاهده نکردم الان حس میکنم ک بکارتم از بین رفته ولی وقتی واژنمو نگاه میکنم پره های چسبیده بهمیو میبینم ولی یکم ک با انگشتام روی پردمو لمس میکنم باز میشه و انگشت اشارم داخل میره و دردی و حس میکنم ولی بعد از پنج دقیقه باز کناره های پردم بهم میچسبه میشه کمکم کنید بفهمم بکارتم سالمه یا ن????????

 19. سلام.من میخوام عمل ترمیم پرده بکارت رو انجام بدم و تقریبا 2 یا 3 سال اینده ازدواج میکنم تا اون موقع این پرده برام میمونه چون در بعضی جاها خوندم که این پرده حالت موقتی داره و مدت زیاد نمیمونه.به نظرتون این عمل رو الان انجام بدم یا بزارم مدت کمی به ازدواجم مونده انجام بدم لطفا راهنمایی بفرماید نمیدونم چکار کنم و بینهایت استرس دارم

 20. با سلام خدمت خانم دکتر سمامی
  دختری هستم 28ساله حدود10ماه پیش با پسری رابطه مقعدی داشتم
  چند روز پیش برای معاینه بکارت به دکتر زنان مراجعه کردم که متوجه شدم پرده من ارتجاعی است و سالم است هیچ پارگی ندارد ولی به گفته دکتر خون تا لبه اون امده است آیا با این شرایط راهی برای از بین بردن این خون هست
  تو رو خدا کمکم کنید دارم دیونه میشم

 21. Sh:
  سلام وقت بخیر. میخواستم بپرسم خانوم دکتر ترمیم پرده بکارت هم انجام میدن و اگر که انجام میدن هزینه اش چقدره؟من یک سال سکس داشتم امکان ترمیم وجود داره؟ ممنونم

 22. سلام من حدود ده دوازده یال پیش هفت هشت سالم بود یروز یکی از بچه ها که هیجده نوزده سال داشت بزور تو اتاق انگشتشو تا ته کرد تو واژنم اونموقع هیچ خونی نیومد ولی هنوز پریود نشده بودم .میشه راهنمایی کنید

 23. سلام خانم دکتر ببخشید مزاحم شدم من در سن11سالگی اطلاعی از پرده بکارت نداشتم بر اثر خارشی که داخل واژن حس کردم مدادی که دستم بود رو داخل واژن فرو کردم که خارشم برطرف بشه اما الان 21سالمه و تازه عقد کردم تو مشاوره متوجه شدم که پرده رو دهانه ی واژنه واسیب میبینه الان خیلی نگرانم که پردم چیزیش شده باشه یانه خودمم معاینه کردم دهانه ی واژنم کامل پوشیده شده فقط یه سوراخ کوچیک پایینش وجود داره ممنونم اگه راهنمایی کنید

 24. سلام.من پردم با رابطه پاره شده اما لبه هاش باقی مونده. برای ترمیم باروش جراحی پلاستیک باید پیش چه دکتری برم؟ باتشکر

 25. سلام. آیا بامعاینه توسط پزشک دلیل نبود بکارت کاملا مشخص میشود که مادرزادی بوده یا اینکه بر اثر ورزش یا رابطه جنسی پاره شده؟ و اگر بر اثر رابطه جنسی بوده آیا کم یا زیاد بودن دفعات رابطه جنسی مشخص میشود؟
  سپاسگزارم

 26. سلام خانم دکتر من دوسال پیش رابطه داشتم ولی هیچ خونی از من خارج نشد حتی درد هم نداشتم زیاد و دکتر نرفتم برای برسی کردن حالا میخام ازدواج کنم نمیدونم چیکار کنم

 27. هزینه ترمیم بازگرداندن پرده بکارت چه مقداره،؟ایادرصورت ترمیم پرده بکارت معلوم میشودکه پاره شده وترمیم شده است؟

 28. سلام آیا بعد از ترمیم پرده ، پزشکان هنگام معاینه می فهمندند ترمیم بوده ؟؟؟؟
  و اینکه گواهی سلامت میدن ؟؟؟

 29. اگه ما عمل ترمیمی انجام بدهیم..هنگام گرفتن برگه سلامت زمان ازدواج دکتر میفهمد ک از قبل پاره شده بعد ترمیم شده؟

 30. سلام خسته نباشید خانم دکتر.
  من میخوام بکارتمو ترمیم کنم ولی چون شاغلم نمیتونم جراحی شم.میشه راهنماییم کنید که چجور سلامتمو بدست بیارم؟میتونم از پرده مصنوعی استفاده کنم ؟

 31. سلام خانم دکتر من نامزدم احساس لخته خون کرد رفت پیش دکتر بهش گفت قسمت 6پرده پاره شده در دوران قاعدگی بود 3روز بعد پیش ی دکتر دیگه رفت گفت 80درصد پرده از بین رفته دوران قاعدگیش 1روز بود تموم شده بود آیا احتمال داره همچین اتفاقی افتاده باشه؟

 32. سلام بنده بکارتم بخاطر یدفعه ازدواجم از دست دادم الان دوباره ازدواج کردم خانواده شوهرم خیلی مذهبی هستن چیکار کنم واسه ترمیم بکارتم چقدر زمان و هزینه میبره؟؟؟؟

 33. سلام ، میخواستم ببینم این مطب واقعا وجود داره ؟! چون شماره ی موبایلی که گذاشتید برای یک اقا به فامیلی صدرالدینی ، این اقا چه ربطی به این مطب داره؟! مگه مطب برای خانم دکتر سمامی نیست؟؟؟

  1. سلام دکتر صدرالدینی همسر بنده هستن که متخصص گوارش هستن

 34. سلام وقت بخیرازتوضیحاتتون ممنون حالادیگه مطمئن شدم پرده بکارتم پاره شده والان تنهاراهی کا ازاین بی آبروی خودمونجات بدم فقط خودکشی هست چون روی رفتن به دکترهم ندارم

 35. سلام خانم دکتر من 22سالمه و عاشق مردی شدم که بمن حقه زد و گفت مجردم و35سالمه و چون پدر ندارم باهاش یواشکی ازدواج کردم.بعد که بکارتمو برداشت بعداز چند سال فهمیدم که این آقا هم زن داره هم بچه و 55سال سن داره واصلا بهش نمیخورد که سنش اینقدر باشه، حالا زده زیرش که من نمیتونم باتو باشم زنم فهمیده، و برای من خواستگار اومده،بخاطر بکارتم خانم دکتر چیکار کنم؟ من میخوام خوشبخت باشم. اون مرد زن دار 5سال بامن بازی کرد

   1. سلام خانم دکتر دختر شانزده ساله هستم چهار سال پیش که هیچ آگاهی نسبت به پرده بکارت نداشتم انگوشتنو وارد واژن کردم اما در دوره قاعدگی بود امکان پارکی پرده بکارتم هست ؟

 36. سلام خسته نباشید خانم دکتر دوستم نامزد بوده پرده بکارتشو توی رابطه از دست داده شما براش انجام میدین اگه میشه شرایتون رو بهم بگین بش بگم بیاد برا ترمیم اینم شماره منه ۰۹۱۶۶۲۱۲۹۸۳ ممنون میشم

 37. سلام من پرده ام کمی آسیب دیده از نوع حلقوی شیراز هستم دنبال یک پزشک برای ترمیم هستم لطفا کمکم کنید

 38. بایلام
  هزینه ترمیم پرده بکارت چقدر است؟و آیا بعد از دو سال رابطه داشتن آیا قابل ترمیم است؟

 39. سلام خانم دکتر سمامی
  من یک ماه میشه که بکارتم رو در اثر دخول از دست دادم بعد از این اتفاق ۵ یا ۶ بار دیگه نزدیکی داشتم هر بار هم که نزدیکی میکردم باز هم خونریزی داشتم خیلی مشوشم و استرس دارم میخوام هر چه زودتر عمل ترمیم بکارت انجام بدم خواهش میکنم کمکم کنید

 40. سلام
  میخواستم بدونم چه مدت بعد از پاره شدن پرده میتونیم ترمیم انجام بدیم؟
  و هزینه ترمیم چقدر هست؟

 41. سلام آیا بعداز ترمیم بکارت با مراجعه به متخصص زنان میتوان گواهی سلامت دریافت کرد یا خیر

 42. سلام. نیاز شدیدی به ترمیم Alloplant دارم. دلیل موجهی دارم چون 8 سال پیش عقد کردم و در دوران عقد به دلیل بی تعهدی و خیانت همسرم از او جدا شدم طی این 8 سال خواستگارانم متاسفانه با دیدگاه سنتی تعصب گرایانه ای پس از اطلاع از این قضیه باوجود شرعی بودن آن منصرف شدند اکنون در سن 31 سالگی مورد مناسبی دارم که اصلا دیگر نمیخواهم و توان ریسک را ندارم تا همینجا هم ضربات روحی بدی به دلیل صداقتم خوردم چه بسا پس از این مورد تنهایی و تجرد گریبان گیر دختری شود که قربانی هوس بازی و بی تعهدی مردی شده و در زیر سایه دیدگاه منفی جامعه بی گناه له شود حتی به مردن هم اندیشیده ام از شما به عنوان پزشک درخواست کمک و نجات بخشی سلامت روح و روان، جان و زندگی و آینده دختری بی دفاع در این زمینه را دارم.
  با تشکر

 43. سلام و عرض خسته نباشید . من می خواستم اقدام کنم برای ترمیم پرده بکارت می خوام بدونم آیا بعد از عمل ترمیم مشخص نمی شه و چه اقداماتی باید انجام بشه ؟و اگر امکانش هست هزینه جراحی رو هم بفرمایید ممنون می شم.

 44. سلام
  دکتر بعد از عمل میشه راه رفت یا بهتره رک بگم میشه به منزل برگشت و کسی متوجه چیزی نشه ؟؟ یا نمیشه؟

 45. سلام
  من 2سال است ازدواج کروم الان میخام اماپنهانی الان قصدترمیم بکارتموداره لطفا خواهش میکنم راهنماییم کنید.
  وادرس مطلب کجاست

 46. سلام من ۲ساله ک عقدم و پرده بکارتمو از دس دادم طی رابطه دراین دوسال میخواسم ببینم اگ مراجعه کنم برام ترمیم میکنید؟؟خواهش میکنم کمکم کنید

  1. قیطریه ( ایستگاه مترو قیطریه) ، بلوار اندرزگو، انتهای خیابان سلیمانی غربی (حکمت) نبش چهاراه اسدی ، خیابان کریمی پلاک ۱۵۳ طبقه۲ واحد۵
   تجریش-خیابان شریعتی خیابان موسیوندخیابان کریمی پلاک ۱۵۳ طبقه ۲ واحد روز های زوج از ساعت ۱۶ الی ۲۰ تماس ۲۲۶۸۳۸۱۸-۲۲۶۸۳۹۱۹
   نارمک (ایستگاه مترو فدک)، اول خیابان سمنگان ، پلاک ۱۲۰ روز های یکشنبه و سه شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ تماس ۷۷۸۳۹۴۶۳

   تماس

  2. قیطریه ( ایستگاه مترو قیطریه) ، بلوار اندرزگو، انتهای خیابان سلیمانی غربی (حکمت) نبش چهاراه اسدی ، خیابان کریمی پلاک ۱۵۳ طبقه۲ واحد۵
   تجریش-خیابان شریعتی خیابان موسیوندخیابان کریمی پلاک ۱۵۳ طبقه ۲ واحد 5-
   ۲۲۶۸۳۸۱۸-۲۲۶۸۳۹۱۹-۰۹۹۰۱۴۱۴۲۴۸ روز های شنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰

   دوشنبه ها صبح از ساعت ۰۹:۳۰ الی ۱۳:۰۰

 47. سلام دکتر وقت بخیر
  من الان ۲۸ سالمه و در سن ۹ سالگی چندین بار مورد تجاوز برادرم قرار گرفتم ولی خونی ندیدم اون موقع و در طی این چند سال همش با استرس و ترس زندگی کردم نمیدونم با کره هستم یا خیر و میترسم جهت معاینه مراجعه کنم لطفا در اهواز اگر شخص معتمدی رو می شناسید جهت عمل و معاینه به من معرفی کنید تا مراجعه کنم ممنونم.

 48. سلام خانم دکتر.
  ی سوال خیلی مهم داشتم اگر جواب بدید یک عمر ممنونتون میشم.
  قسمت بالایی ک ازش خون قاعدگی میاد چیه؟ مال من ی تکه گوشته ک ی برش عمودی داره و با انگشتای دست باز میشه.من اولا فکر میکردم کاملا بستست ولی الان ک دقت میکنم ی برش عمودی داره ولی خیلی بهم چسبیدست. آیا این قسمت هم جز واژن حساب میشه؟ باید بسته باشه با باز؟؟؟؟؟

 49. سلام خانم دکتر خواهشاا کمکم کنید من تو سن 12سالگی با یه اشتباهی عمل زشتی انجام میدادم با کسی رابطه ای نداشتم بعدا که فهمیدم خیلی افسرده شدم اخه فکر میکنم پرده نداشته باشم البته دکتر نرفتم خیلی میترسم هجده سالمه از ایندم خیلی نگرانم میخام ترمیم کنم ولی تو تبریز هیچ دکتری رو شنمیشناسم که ترمیم کنه تو خدا کمکم کنید اگه ادرسی دارید برام معرفی کنید .خیلی ممنون

 50. سلام خانم دکتر . من طی چند سال با شخصی از روی نادانی در رابطه بودم و به دلایل ترس هم نمیتونستم از ایشون فاصله بگیرم .ولی الان خودش توبه کرده و به من میگه برو آزادی و من انگار میخوام دوباره زندگیمو از سر بگیرم تو رو خدا اگه واسه من راهی هست کمکم کنید تا آخر عمر دعاتون میکنم

 51. سلام
  اگه ترمیم صورت بگیره تا چه مدت زمان ماندگاری داره؟
  بعدازترمیم ایا امکان داره براثر فعالیت روزمره اسیب ببینه یا نه؟
  منظورم اینه ترمیم بشه فقط با دخول از بین می ره فقط؟
  جواب بدین ممنونتون میشم.

 52. سلام.خواهرم تو دوران نامزدی باهمسرش رابطه داشتن اما هیچگونه خونریزی نداشته حالا در دوران نامزدی دارن از هم جدامیشن.به گفته خودش حدودا ۲۰بار رابطه داشتن آیا میشه بکارتشو برگردوند؟عمل تاثیری داره یا نه؟هزینه عمل چقدره؟؟؟؟

 53. سلام خانوم دکتر من به مدت دوسال توسط ینفر تهدید میشدم و دوسال بم تجاوز کرد و هربلایی دلش خواست سرم اورد بعد مادرمو در جریان گذاشتم و اون کمکم کرد از سرش خلاص شم الان خواستگار خیلی خوبی دارم و با مادرم نگران پردم هستیم چیکار میتونم بکنم؟؟؟

 54. سلام خانوم دکتر پرده من آسیب داده میخوام بدونم بعد ترمیم بکارت اگه ۲ الی ۳ سال از روی پرده بکارت بگذره باز معلوم میشه که ترمیم شده؟پزشک قانونی متوجه میشه؟؟ازتون خواهش میکنم که جوابمو بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *