جستجو
Close this search box.
دکترفاطمه سمامی » خدمات زیبایی و جوانسازی زنان » تجربه عمل لابیاپلاستی از نظر مراجعین
۴ دقیقه
تجربه عمل لابیاپلاستی از نظر مراجعین عزیز

تجربه عمل لابیاپلاستی از نظر مراجعین

آنچه می خوانید...

خیلی از خانم ها هستند که از ظاهر ناحیه تناسلی خود احساس نارضایتی دارند و با توجه به این موضوع تصمیم به انجام جراحی لابیاپلاستی می گیرند. توجه داشته باشید که با توجه به حساسیت های بالای دستگاه تناسلی می بایست حتما عمل خود را زیر نظر بهترین جراح و متخصص زنان انجام دهید. ما در این نوشتار می خواهیم تا تجربه عمل لابیاپلاستی خانم هایی را که نزد دکتر فاطمه سمامی جراحی لابیاپلاستی انجام داده اند را در اختیار شما قرار دهیم پس تا انتهای نوشتار همراه ما باشید.

تجربه عمل لابیاپلاستی

 تجربه انجام لابیاپلاستی توسط دکتر فاطمه سمامی

یکی از مهم ترین کارهای متقاضیان انجام این جراحی این است، که میزان تجربه خانم هایی که این عمل زیبایی را انجام داده اند را جویا شوند که آیا از عمل انجام شده نتیجه مطلوبی را برای آن ها به همراه داشته است یا خیر.

ویس زیر نتیجه انجام جراحی لابیاپلاستی در مراجعه کننده عزیزمون است که بعد از زایمان سزارین خود تصمیم به انجام این عمل گرفتند. مدت زمان انجام این عمل برای بیمار حدود 20 دقیقه بود.

از توصیه های مهم دکتر فاطمه سمامی به ایشان و افرادی که لابیاپلاستی را با لیزر انجام می دهند این است که بهتر است در روز اول بعد از عمل برای شستشو خود حتما این کار را خیلی آهسته و آرام انجام دهند، چرا که در این روش به هیچ عنوان از بخیه استفاده نمی شود و انجام این کار، باعث باز شدن لبه های لابیا خواهد شد.

همچنین دکتر فاطمه سمامی به ایشان توصیه می کند تا حتما پماد های تجویز شده را برای چرب کردن لبه های لابیا به موقع استفاده کنند تا بهترین نتیجه از عمل حاصل شود.

رضایت مندی بیمار عزیزمون جراحی همزمان لابیاپلاستی و واژینوپلاستی

این بیمار عزیزمون حدود یکسالی است که دکتر فاطمه سمامی جراحی همزمان لابیاپلاستی و واژینولاستی را برای ایشان انجام داده اند.

بیمار عزیز ما تجربه دو زایمان را داشته اند که به دلیل درشت بودن جنین زایمان اول ایشان کمی سخت انجام شد، و این موضوع منجر به افتادگی شدید واژن شد. این خانم بعد زایمان دوم خود تصمیم به انجام جراحی واژینوپلاستی گرفتند که همزمان با انجام آن عمل لابیاپلاستی نیز برای ایشان انجام گردید.

در انتها این مراجعه کننده عزیز رضایت خود را بعد از گذشت یکسال بعد از عمل با ما به اشتراک گذاشتند.

تجربه داشتن درد بعد از جراحی لابیاپلاستی

این مراجعه کننده عزیز ما جراحی لابیاپلاستی، پرینورافی، تنگی واژن و تزریق ژل را چند ماه قبل به طور همزمان انجام داده اند که از نتیجه آن رضایت کامل داشته اند، داشتن درد در زمان رابطه جنسی یکی از مهم ترین مسائلی بود که با دکتر فاطمه سمامی در رابطه با آن صحبت کردند.

خانم دکتر عزیز در رابطه با این موضوع اشاره دارد که این بیمار عزیز ما زایمان طبیعی داشته و ناحیه واژن او هم کاملا باز بوده در نتیجه بعد از درمان و رفع تنگی واژن داشتن درد در حین رابطه کاملا طبیعی می باشد.

همچنین ایشان برای رفع این مشکل استفاده از ژل های روان کننده را توصیه می کند و از همه مهم تر برای کاهش درد و رفع این مشکل بهتر است تا یک روز در میان یا هر روز رابطه داشته باشند.

رضایت مندی انجام لابیاپلاستی با لیزر

این بیمار عزیزمون حدود یکسال و نیم می شود که لابیاپلاستی با لیزر را انجام داده است و بعد از انجام آن احساس بسیار خوبی را تجربه می کنند و از همه مهم تر اعتماد به نفس بالایی را در زمان رابطه جنسی به دست آورده اند.

یکی از استرس های این بیمار در خصوص ایجاد تغییرات در رابطه با حس ها بود، که به دلیل تجربه بالای دکتر فاطمه سمامی به هیچ عنوان چنین مشکلی بعد از عمل برای ایشان ایجاد نشد.

تنها مشکلی که در روز های ابتدای بعد از عمل خود احساس درد بود که آن هم با گذشت چند روز بعد از عمل به طور کامل رفع شد.

این مراجعه کننده عزیز ما به افرادی که مشکلاتی در ناحیه تناسلی خود دارند انجام لابیاپلاستی را به منظور درمان مشکلات این ناحیه به شدت پیشنهاد می کند.

تجربه لابیاپلاستی و تزریق ژل

این مراجعه کننده عزیز ما از نتیجه عمل خود رضایت کامل دارند انجام این روش جوانسازی برای ایشان با استفاده از لیزر در مطب انجام داده شده است.

همچنین علاوه بر خود بیمار همسر ایشان هم از عمل انجام شده رضایت کامل دارند.

کلام آخر

در انتهای این مقاله باید اشاره کنیم که مراجعه کننده هایی که تجربه لابیاپلاستی را زیر نظر دکتر فاطمه سمامی داشته اند بهترین نتیجه را از عمل خود دریافت کرده اند. شما عزیزان نیز اگر قصد انجام این عمل را دارید می توانید برای دریافت مشاوره از ایشان با شماره های مطب که شامل 02177839463 ، 02122683818 می شود تماس حاصل نمایید.

دکتر فاطمه سمامی

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRFA_IR