دکترفاطمه سمامی » خدمات زیبایی و جوانسازی زنان » تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی
۶ دقیقه

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

آنچه می خوانید...

خیلی از خانم هایی که قصد انجام جراحی لابیاپلاستی را دارند این نکته برای آن ها بسیار حائز اهمیت می باشد که لابیاپلاستی برروی میل جنسی تاثیر دارد؟ در پاسخ این سوال باید گفت که جراحی لابیاپلاستی تنها به منظور رفع نقایص اندام تناسلی خانم ها می باشد و به ناحیه کلیتوریس هیچ نوع آسیبی را وارد نمی کند علاوه بر در افزایش میل جنسی نیز بسیار موثر خواهد بود و در کاهش آن هیچ نوع نقشی ندارد.

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

همانطور که می دانید لابیاپلاستی تنها به منظور ایجاد ظاهری زیبای در واژن انجام داده می شود ممکن است بعضی از افراد بعد از جراحی این احساس را داشته باشند که بعد از عمل میل جنسی آن ها به طور کامل از بین رفته است. ولی باید گفت که این یک باور کاملا غلط است چرا که اگر واژن ظاهر زیبایی داشته باشد منجر به افزایش اعتماد به نفس شما در هنگام رابطه جنسی خواهد شد از همین رو خیلی از خانم ها  از این جراحی به منظور بهبود رابطه جنسی خود استفاده می کنند.

شاید در زمان مشاوره از پزشک خود بپرسید که چگونه جراحی لابیاپلاستی منجر به افزایش میل جنسی می شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که عوامل متعددی در این موضوع دخیل می باشد که از مهم ترین آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خیلی از خانم ها ممکن است با بالاتر رفتن سن میل جنسی خود را از دست بدهند ولی مراجعه مرتب به بهترین متخصص زنان و رسیدگی باعث شده تا به هیچ عنوان دچار چنین مشکلی حتی با بالاتر رفتن سن هم نشوید.
  • با ایجاد ظاهری زیبا در واژن علاوه بر رفع مشکلات ظاهری اعتماد به نفس شما نیز بالاتر رفته و بدون شک لذت بیشتری را در زمان رابطه جنسی خواهید داشت.
  • بعضی از خانم ها هستند که در زمان رابطه جنسی درد زیادی را خواهند داشت که علت اصلی آن گوشت های اضافی در ناحیه واژن است از همین رو لابیاپلاستی منجر به حذف گوشت ها و از همه مهم تر نداشتن در در حین رابطه جنسی خواهد شد.

آیا در جراحی لابیاپلاستی به کلیتوریس آسیب وارد می شود؟

این موضوع تا حد بسیار زیادی بستگی به تجربه و تبحر جراح دارد از همین رو لازم است نزد یک پزشک با تجربه این جراحی را انجام دهید چرا که ایشان با انجام دادن عمل های موفقیت آمیز از تجربه بالایی نسبت به جراحی و از مهمه مهم تر نسبت به دستگاه تناسلی خانم ها آگاهی بیشتری دارد..

همچنین توجه داشته باشید که اگر جراحی لابیاپلاستی به درستی انجام داده شود به ناحیه کلیتوریس و سایر بخش های اندام تناسلی آسیبی وارد نخواهد شد.

خیلی از خانم هایی که قصد انجام این جراحی را دارند از پزشک خود در مورد هزینه جراحی لابیاپلاستی سوال می پرسند و هزینه ها را نسبت به هم مقایسه می کنند تا جراحی خود را نزد پزشکی که هزینه کمتری برای جراحی دریافت می کند انجام دهند و همین موضوع باعث تصمیم گیری غلط خواهد شد.

یکی مهم ترین نکات برای جراحی این است که به هیچ عنوان به هزینه عمل توجهی نداشته باشید چرا که در هزینه جراحی لابیاپلاستی به عوامل مختلفی از جمله دستمزد جراح، پیچیدگی های جراحی، جراحی های همزمان با عمل، دارو ها و … بستگی دارد.

سوالات متداول

کلام آخر

ما در این نوشتار به طور کامل در مورد تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی صحبت کردیم همانطور که خوانید انجام این جراحی نه تنها منجر به کاهش میل جنسی نمی شود بلکه باعث ایجاد ظاهری زیبا در واژن شده و خانم هایی که دچار کاهش اعتماد به نفس در زمان رابطه جنسی هستند انجام جراحی به افزایش اعتماد به نفس آن ها بسیار کمک می کند.

دکتر فاطمه سمامی

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRFA_IR