صفحه اصلی » خدمات زیبایی و جوانسازی زنان » تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

آنچه می خوانید...

بسیاری از خانم‌ها که قصد انجام جراحی لابیاپلاستی را دارند، به این نکته بسیار حائز اهمیت می‌دانند که آیا این جراحی بر روی میل جنسی تأثیر دارد یا خیر. به این سوال پاسخ داده می‌شود که جراحی لابیاپلاستی تنها به منظور رفع نقایص اندام تناسلی خانم‌ها انجام می‌شود و به ناحیه کلیتوریس هیچ نوع آسیبی وارد نمی‌کند. علاوه بر این، جراحی لابیاپلاستی می‌تواند بسیار موثر در افزایش میل جنسی باشد و در کاهش آن هیچ نقشی ندارد.

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی

همانطور که می‌دانید، لابیاپلاستی یک جراحی است که به منظور اصلاح ظاهر واژن انجام می‌شود. بعضی افراد ممکن است پس از انجام این جراحی احساس کنند که میل جنسی آن‌ها کاهش یافته است. اما باید گفت که این باور کاملاً غلط است. زیرا وجود یک واژن با ظاهر زیبا می‌تواند به افزایش اعتماد به نفس شما در زمان رابطه جنسی کمک کند. به همین دلیل، بسیاری از خانم‌ها از این جراحی به منظور بهبود رابطه جنسی خود استفاده می‌کنند.

ممکن است در زمان مشاوره از پزشک خود بپرسید که چگونه جراحی لابیاپلاستی می‌تواند منجر به افزایش میل جنسی شود؟ در پاسخ به این سوال، باید گفت که عوامل متعددی در این موضوع دخیل می‌باشد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. مراجعه مرتب به متخصصان زنان و دریافت راهنمایی مناسب می‌تواند کمک کند تا میل جنسی شما حتی با بالاتر رفتن سن حفظ شود.
2. ایجاد ظاهری زیبا در واژن، علاوه بر رفع مشکلات ظاهری، اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد و لذت رابطه جنسی را افزایش می‌دهد.
3. برخی از خانم‌ها ممکن است به دلیل وجود بافت‌های اضافی در ناحیه واژن، در زمان رابطه جنسی درد و ناراحتی بیشتری تجربه کنند. لابیاپلاستی می‌تواند منجر به حذف این بافت‌ها شود و در نتیجه درد در زمان رابطه جنسی کاهش یابد.

   
   
   
   

  آیا در جراحی لابیاپلاستی به کلیتوریس آسیب وارد می شود؟

  تجربه و تخصص جراح بسیار برای موفقیت جراحی لابیاپلاستی اهمیت دارد، بنابراین انجام این جراحی توسط یک پزشک ماهر و با تجربه ضروری است. ایشان با انجام موفقیت‌آمیز جراحی‌های گوناگون، تجربه و آگاهی بیشتری نسبت به جراحی و دستگاه تناسلی خانم‌ها دارند.

  همچنین باید توجه داشت که اگر جراحی لابیاپلاستی به درستی انجام شود، به ناحیه کلیتوریس و سایر بخش‌های اندام تناسلی آسیبی وارد نمی‌شود.

  بسیاری از خانم‌ها که قصد انجام این جراحی را دارند، از پزشک خود در مورد هزینه جراحی لابیاپلاستی سوال می‌پرسند و هزینه‌ها را با یکدیگر مقایسه می‌کنند. این موضوع ممکن است باعث انتخاب نادرست پزشک شود. باید به یاد داشت که هزینه جراحی لابیاپلاستی به عوامل مختلفی از جمله دستمزد جراح، پیچیدگی‌های جراحی، جراحی‌های همزمان، داروها و… بستگی دارد و انتخاب پزشک بر اساس هزینه مناسب نباید باشد.

  سوالات متداول

  کلام آخر

  ما در این نوشتار به طور کامل در مورد تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی صحبت کردیم همانطور که خوانید انجام این جراحی نه تنها منجر به کاهش میل جنسی نمی شود بلکه باعث ایجاد ظاهری زیبا در واژن شده و خانم هایی که دچار کاهش اعتماد به نفس در زمان رابطه جنسی هستند انجام جراحی به افزایش اعتماد به نفس آن ها بسیار کمک می کند.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *