دکترفاطمه سمامی » خدمات زیبایی و جوانسازی زنان » بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران
۵ دقیقه

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

آنچه می خوانید...

در واقع عمل لابیاپلاستی یکی از انواع روش های زیبایی ناحیه تناسلی در خانم ها به شمار می رود که انجام آن با هدف بالا رفتن اعتماد به نفس خانم ها در زمان داشتن رابطه جنسی می شود. هدف ما از نکارش این مقاله در واقع توضیح اطلاعات کاملی در خصوص بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران می باشد ولی در ابتدا لازم است تا کمی با این روش جراحی آشنا شوید. پس برای اینکه بهترین انتخاب را برای انجام جراحی خود داشته باشید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا در زمان مراجعه به پزشک تمامی موارد گفته شده را مد نظر قرار دهید تا بهترین انتخاب را داشته باشید چرا که مراجعه به یک جراح خوب باعث شده تا شما نتیجه مطلوب و خوبی را از عمل خود دریافت کنید.

بهترین دکتر لابیاپلاستی

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی به نوعی جراحی پلاستیک به شمار می رود که از طریق آن شکل لبه های داخلی واژن تغییر می کند انجام این عمل برای افرادی اعتماد به نفس کمی در زمان داشتن رابطه جنسی دارند بسیار مناسب است.

علاوه بر این موضوع خانم هایی که به دلیل بزرگی لابیاها در زمان انجام ورزش یا پشویدن لباس های تنگ احساس ناراحتی دارند می تواند بسیار مناسب باشد.

چرا که با کوچک تر کردن این بخش کمتر دچار اصطحکاک و تحریک می شود ولی توجه دشاته باشید علاوه بر تمامی موارد گفته شده لازم است تا نزد بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران عمل خود را انجام دهید چرا که ایشان با توجه به تجربه بالایی که دارند شما می توانید نتیجه خوبی را از عمل خود دریافت کنید.

بهترین جراح لابیاپلاستی این عمل را برای چه افرادی مناسب می داند؟

همانطور که در ابتدای مقاله نیز گفته شده بهترین کاندید برای این عمل خانم هایی هستند که لابیاهای بسیار بزرگ و افتاده ای دارند که با انجام این جراحی می توان به ظاهری زیبا را در این بخش ایجاد کرد.

خصوصیات بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

جراحی لابیاپلاستی می بایست حتما توسط بهترین متخصص زنان انجام شود علاوه بر آن با آناتومی دستگاه تناسلی بانوان به خوبی آشنا باشد تا بدین وسیله نتیجه مطلوبی از جراحی حاصل شود. از جمله ویژگی های یک جراح خوب لابیاپلاستی به شرح زیر می باشد:

• معاینه دقیق بیمار و آگاهی از سلامتی وی
• آشنایی با جدیدترین روش های جراحی لابیاپلاستی
• صداقت داشتن با مراجعین خود
• از داشن و علم کافی در این خصوص برخوردار باشد.
• نسبت به بیماران خود مسئولیت پذیر باشد.

• محیط مطب او آرام و دلنشین باشد.
• با بیماران خود ارتباط خوبی داشته باشد.
• حق ویزیت منصفانه ای را از بیماران خود دریافت کند.
• مراجعه کننده های قبلی پزشک از او رضایت کافی داشته باشند.

راه های پیداکردن بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

داشتن لابیاهای بزرگ در خانم ها می تواند مشکلات بسیار زیادی از جمله کاهش اعتماد به نفس در رابطه جنسی را به همراه داشته باشد به همین منظور درمان حتما می بایست توسط بهترین متخصص زنان انجام شود چرا که یک جراح باتجربه نسبت به آناتومی خانم ها آگاهی کامل دارد از همین رو جراحی نتیجه مطلوبی را به همراه خواهد داشت. حالا شاید این سوال را بپرسید که چگونه می توان بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران را انتخاب کرد که برخی از آن ها به شرح زیر می باشد.

شبکه های اجتماعی

در دنیای امروز شبکه های اجتماعی در میان مردم طرفداران بسیار زیادی دارد. پس با توجه به این موضوع شما با مراجعه به صفحه اجتماعی پزشک انتخابی خود می توانید اطلاعات کافی در مورد نوع عملکرد پزشک و همچنین با خواندن نظرات بیماران از رضایت مراجعه کننده ها مطلع شوید.

پرس جو از دوستان

قبل از اینکه اینترنت یا شبکه های اجتماعی به این اندازه گسترش یابد افراد برای کسب اطلاعات کافی در مورد پزشک خود از دوستان، آشنایان و افرادی که قبلا نزد پزشک جراحی انجام داده اند کمک می گرفتند.

مراجعه حضوری

بعد از انتخاب پزشک مورد نظر خود می توانید با مراجعه حضوری به مطب و پرس و جو از مراجعه کننده ها و بیماران از میزان رضایتشان از پزشک، نوع عملکرد وی، برخورد او با بیماران و موارد مشابه با این موضوع اطلاعات کافی را کسب کنید.

جستجو در وب

یکی از روش های رایج اطلاع رسانی جستجو در اینترنت می باشد، از همین رو شما می توانید نام پزشک خود را در اینترنت جستجو کنید و اگر پزشک خاصی مد نظر شما نیست می توانید بهترین متخصص زنان را سرچ کنید تا بتوانید لیستی از بهترین پزشکان را تهیه کنید.

کلام آخر

ما در این مقاله تنها در خصوص بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم همچنین اشاره کردیم که راه های انتخاب بک جراح خوب چگونه است. در صورتی که قصد انجام این عمل را دارید می توانید در ابتدا جهت مشاوره برای بررسی اینکه آیا شما کاندید مناسبی برای عمل محسوب می شوید یا خیر و همچنین عمل خود به دکتر فاطمه سمامی بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه کنید.

دکتر فاطمه سمامی

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IRFA_IR