دکترفاطمه سمامی » بهترین جراح زیبایی زنان
۵ دقیقه

بهترین جراح زیبایی زنان

آنچه می خوانید...

امروزه جراحی های زیبایی زنان، یکی از رایج ترین و شایع ترین جراحی های در حال حاضر است. بسیاری از دختران و زنان از وضعیت ظاهری واژینال خود راضی نیستند و با مشکلات مختلفی در ناحیه تناسلی خود روبه رو هستند که این مشکلات باعث می شود تا برای افزایش اعتماد به نفس و حس بهتر نسبت به خود، سراغ جراحی های زیبایی بروند. از دغدغه ها و پرسش هایی که برای خانم ها در این مساله به وجود می آید، این است که بهترین جراح زیبایی زنان برای این جراحی کیست؟ این جراحی ها، چه هزینه هایی را در پی دارند؟ آیا این نوع جراحی، عوارضی هم دارد؟ ما در اینجا می خواهیم به بررسی بهترین جراج زیبایی زنان در اندرزگو پرداخته و پاسخ تمامی سوالات را بدهیم.

خانم دکتر فاطمه سمامی - بهترین جراح زیبایی زنان در اندرزگوجراحی های زیبایی زنان چند نوع هستند؟

 • واژینوپلاستی (Vaginoplasty) :  این نوع جراحی که با بی حسی موضعی انجام می گیرد، برای تنگ کردن عضلات لگن و همچنین از بین بردن شل شدگی واژن که باعث بی اختیاری در ادرار و کاهش لذت جنسی می شود، به کار برده می شود. واژینوپلاستی با بی حس موضعی انجام می گیرد.
 • لابیاپلاستی (Labiaplasty) : در این نوع عمل، جراح شکل ظاهری لبه داخلی و لبه خارجی واژن را تغییر می دهد. اکثر خانم ها معمولا برای کاهش اندازه یا طول لبه داخلی واژن که به بیرون آمده است، به این نوع جراحی روی می آورند. واژینوپلاستی با بی حس موضعی انجام می گیرد.
 • پرینوپلاستی (Perineoplasty) : پرینو ناحیه ای بین واژن و مقعد است که خانم ها با مشکل پارگی آن به هنگام زایمان طبیعی روبه رو هستند. پرینوپلاستی، نوع جراحی زیبایی است که برای درمان جای جراحت و درست شدن ناحیه پرینه در عمل زایمان طبیعی به کار برده می شود.

بهترین جراح زیبایی زنان کیست و باید چه اقداماتی انجام دهد؟

از ویژگی های بارز و مهم جراحی زیبایی زنان، داشتن دانش و مهارت بالا همراه با تسلط کامل بر جراحی ها است.  بهترین جراح زیبایی زنان، سعی می کند تا  همه چیز را در عمل، دقیق و بدون هیچ خطایی پیش ببرد. اقداماتی که یک پزشک حرفه ای زیبایی زنان طی جراحی انجام می دهد، عبارت است از :

 • خانم هایی که می خواهند این نوع جراحی را انجام دهند، ابتدا بهترین پزشک متخصص زیبایی در این زمینه جست و جو کرده و سپس به آن پزشک مراجعه می کنند. ابتدا مهم ترین کاری که جراح در این زمینه انجام می دهد، گذاشتن جلسات مشاورره و بررسی دقیق و معاینه زنان است تا تمامی مراحل جراحی شرح داده شود و فرد مراجعه کننده با دقت و فکر بیش تری اقدام به این جراحی نماید.
 • بعد از اینکه مراجعه کننده متوجه تمامی مراحل و روند جراحی شد، باید یک روز برای عمل جراحی تعیین شود تا مراقبت ها و اقداماتی که قبل از جراحی زیبایی زنان نیاز است، رعایت شوند.
 • بعد از عمل جراحی، دوره درمان و در واقع بهبودی شروع می شود. وظیفه ای که جراح بعد از عمل جراحی ندارد، همراهی وی با فرد بیمار است. در واقع بهترین و حرفه ای ترین جراح زیبایی زنان، آن پزشکی است که بیمار را در حین و قبل و بعد جراحی همراهی نمایند.

ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان چیست؟

از ویژگی های بارز بهترین جراح زنان عبارتند از :

 • پزشک متخصص باید در زمینه انواع جراحی های زیبایی زنان، آگاهی کامل و جامعی داشته باشد.
 • باید در زمینه های جراحی زیبایی زنان تجربه فراوانی داشته باشد.
 • عمل زیبایی زنان، باید به اندازه کافی دانش و مهارت و تسلط کافی در روند جراحی داشته باشد.
 • منصف باشد و اصول اخلاقی را در هزینه هایی که فرد بیمار در قبال جراحی زیبایی زنان به او می دهد را دریافت نماید.
 • کارنامه قابل قبولی برای دفاع از خود داشته باشد.

هزینه های جراحی زیبایی زنان به چه صورت است؟

هزینه های جراحی زنان به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارتند از :

 • تکنیکی که در جراحی به کار برده اند.
 • بستگی به این که از لیزر یا نخ برای جراحی استفاده کرده اند.
 • محلی که قرار است لابیاپلاستی در آن انجام شود. مثلا در بیمارستان با درمطب.
 • میزان برشی که در جراحی داده شده است.

جراحی زیبایی زنان چه عوارضی دارد؟

عمل زیبایی زنان، از عمل های زیبایی بسیار سبک است که عوارض خاصی ندارد. اما مثل هر عملی، همراه با کمی درد و تورم همراه است. لبه های واژن تا سه روز بعد از عمل دچار تورم و درد شده و بعضا همراه با خونریزی خواهد بود. بهره گیری از بهترین جراح زیبایی زنان نیز کمک بسزایی در کم تر شدن عوارض این جراحی دارد.

نتیجه گیری

در کلام آخر اینکه، اگر شما قصد عمل زیبایی زنان را دارید، لازم است به این نکته توجه داشته باشید که می توانید به میزانی که جراح زیبایی زنان  در زمینه های جراحی های زیبایی زنان، موفقیت بیش تری داشته است، پزشک خود را انتخاب کرده و اقدامات مناسب تری جهت بهتر شدن وضعیت واژن خود انجام دهید و موفقیت عمل جراحی خود را تضمین نمایید.

دکتر فاطمه سمامی جراح زیبایی زنان در قیطریه و اندرزگو دارای تجربه و مهارت لازم در زمینه بیماری زنان، نازایی و جراح زیبایی زنان  هستند شما می توانید جهت مشاوره  در خصوص انواع جراحی های زیبایی زنان با شماره های  ۰۹۹۰۱۴۱۴۲۴۸ – ۲۲۶۸۳۸۱۸ – ۲۲۶۸۳۹۱۹ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

دکتر فاطمه سمامی

جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

fa_IRFA_IR