هزینه عمل لابیاپلاستی

هزینه عمل لابیاپلاستی در تهران چقدر است ؟ آیا عمل لابیاپلاستی عوارضی دارد ؟ به طور حتم افرادی  که تصمیم به جراحی لابیاپلاستی دارند ،  به دنبال تجربیات عمل لابیاپلاستی دیگران هستند و  در رابطه با عوارض و مزایای این جراحی سوالات بسیاری در ذهن خود دارند . در ادامه این مطلب دکتر فاطمه سمامی بهترین متخصص زنان در تهران  به بررسی  عمل لابیاپلاستی و  هزینه این عمل می پردازند با ما همراه باشید .

هزینه عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی چیست؟

عمل لابیاپلاستی  یا همان کاهش  سایز لابیا مینور و متقارن کردن  لابیا ها و همچنین  تزریق چربی در لابیا ماژور که به منظور افزایش حجم و زیبایی در این ناحیه انجام می شود ، در  دسته جراحی های زیبایی واژن قرار دارد .

در حقیقت عمل لابیاپلاستی ، به منظور بهبود  ظاهر اندام  زنانه انجام می شود، این جراحی را می توان در سه دسته کلی قرار دهیم ، لب های درونی (لابیا مینور) ، لب های بیرونی (لابیا ماژور) و کلیتوریس . بنا بر نیاز فرد  لابیا پلاستی در هر کدام از نواحی ذکر شده انجام می شود .

مراجعین محترم به مطب دکتر فاطمه سمامی متخصص زنان در شرق تهران  ممکن است بنا بر نیاز خود هر کدام از روش های جوانسازی  و زیبایی واژن را انتخاب  کنند، امروزه عمل لابیاپلاستی در بین بانوان بسیار رواج پیدا کرده است  ، ممکن است بنا بر وضعیت فرد  این جراحی همراه با  جراحی های دیگر از جمله پرینورافی، سفید  کردن واژن و... انجام شود . خوشبختانه لابیاپلاستی این محدودیت را ندارد و می توان همراه با آن از سایر روش های جوانسازی واژن  بهره برد .

چه افرادی نیاز به عمل لابیاپلاستی دارند ؟

افرادی که در هنگام پوشیدن لباس های تنگ ،  با مشکل مواجه می شوند .

افراد ورزش کار خصوصا دوچرخه سوار ها که بزرگی لابیاها سبب بروز ناراحتی در آن ها می شود .

در صورتی که بزرگی لابیا ها  مانع از رعایت نکات بهداشتی در این ناحیه  شود .

افرادی که بزرگی لابیا ها در  اعتماد به نفس و خصوصا روابط جنسی تاثیر گذاشته است .

این افراد بهترین کاندید برای عمل لابیاپلاستی هستند .

هزینه عمل لابیاپلاستی

همانطور که در ابتدا هم گفته شد ، اطلاع از تعرفه و هزینه عمل لابیاپلاستی  موردی است که بیشتر افراد در رابطه با آن سوال می پرسند،  از آنجا که این عمل یک نوع عمل زیبایی است پس بیمه شامل آن نمی شود و ممکن است هزینه  لازم برای انجام  جراحی لابیاپلاستی بنا بر شرایط مختلف از جمله تخصص جراح زیبایی زنان، موقعیت جغرافیایی و تعداد عمل هایی که همراه با آن انجام می شود متغیر باشد . پس برای اطلاع دقیق در رابطه با تعرفه این جراحی  بهتر است بعد از معاینه از متخصص زنان خود سوال بپرسید .

دکتر فاطمه سمامی متخصص زنان و زایمان هستند شما می توانید با شماره های

۰۹۹۰۱۴۱۴۲۴۸

۲۲۶۸۳۸۱۸

۲۲۶۸۳۹۱۹

تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

خلاصه مطلب

در آخر به عنوان خلاصه ای از مطالب می توان بیان کرد ،  عمل لابیاپلاستی یک عمل جراحی بسیار رایج و البته موفق در حوزه زنان است  که افراد بسیاری خواهان آن هستند . با کمک این جراحی می توان  ناراحتی های بسیاری  که به دلیل بزرگی لابیا ها ایجاد شده است را از بین برد .  هزینه آن بنا بر خدماتی که در طی جراحی ارائه می شود متغیر است .  اگر شما هم تصمیم به عمل لابیاپلاستی دارید و سوالات بسیاری در ذهن خود دارید  می توانید جهت تعیین وقت و  معاینه ، با شماره   ۲۲۶۸۳۸۱۸  تماس بگیرید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر فاطمه سمامی جراح و متخصص زنان ، زایمان و نازایی( بهترین متخصص زنان در تهران )

نظر بیماران دکتر سمامی

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است