هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

برخی از خانم ها از ظاهر ناحیه تناسلی خود ناراضی هستند و لابیامینورهای بلندی دارند که در رابطه جنسی آنها مشکل ایجاد می کند . این افراد در زمان پوشیدن لباس تنگ دچار مشکل می شوند . برای برطرف کردن این مشکل عمل لابیاپلاستی انجام می شود . این عمل به دو روش انجام می شود که در ادامه به طور مفصل به آن می پردازیم .

لابیاپلاستی چیست ؟

پرطرفدارترین جراحی زیبایی در بین بانوان که امروزه انجام می شود ، لابیاپلاستی است . این جراحی در خانم هایی انجام می شود که به دلیل ژنتیک ، تغییرات هورمونی و رابطه جنسی طولانی دچار تغییر شکل ، تیرگی ، غیرقرینگی در لابیامینور شده اند . در این جراحی می توان لابیامینور فرد را کوچک کرد ، تیرگی ها را از بین برد و در نهایت لابیاها را قرینه کرد . به این جراحی می توان نمای طبیعی و زیبایی برای بیمار ایجاد کرد . بر اساس اینکه هر فردی دارای چه ضخامتی از لابیا می باشد ، شکلش به چه صورت است و پوستی بالای کلیتوریس دارد یا نه می توان از دو روش جراحی با تیغ و جراحی با لیزر باشد.

هزینه-لابیاپلاستی-با-لیزر

روش های عمل لابیاپلاستی

  1. لابیاپلاستی با جراحی

در این روش بیمار تحت بیهوشی قرار گرفته و در اتاق عمل جراحی می شود. در این عمل برش بر روی لابیامینورها زده می شود و قسمت اضافی برداشته می شود . سپس بعد از برداشتن قسمت اضافی بخیه زده می شود . این بخیه ها قابل جذب بوده و نیازی به کشیدن ندارد .

دکتر فاطمه سمامی متخصص زنان و زایمان دارای تجربه و مهارت لازم در زمینه بیماری زنان، نازایی و لاپاراسکوپی هستند شما می توانید جهت مشاوره با شماره های

۰۹۹۰۱۴۱۴۲۴۸

۲۲۶۸۳۸۱۸

۲۲۶۸۳۹۱۹

تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

<

  1. لابیاپلاستی با لیزر

در این روش قسمت اضافی لابیامینور با لیزر برش می خورد . این روش نیاز به تجهیزات اتاق عمل نداشته و با بی حسی موضعی در مطب انجام می شود . از جمله دستگاههایی که برای این کار استفاده می شود لیزر واژینال آنجلا است که به راحتی و بدون درد انجام می شود.

آیا لابیاپلاستی درد دارد ؟

از آنجائیکه در جراحی لابیاپلاستی بیمار تحت بیهوشی یا بی حسی قرار می گیرد ، دردی احساس نمی کند . تنها بعد از عمل احساس درد و سوزش خفیفی داشته باشد که معمولا بعد از یک تا دو روز برطرف می شود .

لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی ؟

دکتر فاطمه سمامی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان در این باره می گوید :اینکه درباره  این موضوع که لابیاپلاستی با لیزر بهتر است یا جراحی  نمی توان نظر قطعی داد و هر کدام مزایای خود را دارد . برخی افراد تمایل ندارند تحت بیهوشی قرار گیرند و لیزر را انتخاب می کنند . در هر دو روش بخیه زده می شود . البته تعداد بخیه ها زیاد نیست حتی برای افرادی که لابیای بزرگی دارند می توان تنها با دو بخیه محل برش را بست . بنابراین با انتخاب بیمار و پزشک روش انجام لابیاپلاستی انجام می شود .

آیا بعد از لابیاپلاستی میل جنسی کاهش می یابد ؟

در صورتی که لابیاپلاستی به درستی و توسط فرد متخصص انجام شود نه تنها میل جنسی را کاهش نمی دهد بلکه باعث افزایش میل جنسی می شود . این جراحی باید توسط متخصص زنانی که دوره های آموزشی جراحی زیبایی زنان را دیده است انجام شود در غیر اینصورت ممکن است به عصب های ناحیه تناسلی در حین جراحی آسیب بزند بخصوص در افرادی که در بالای ناحیه کلیتوریس خود پوست اضافه دارند و برای زیبایی این ناحیه قصد برداشتن آن را دارند .

برای اطلاع از مراقبت های بعد از لابیاپلاستی روی ادامه مطلب کلیک کنید .

نظر بیماران دکتر سمامی

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است