لابیاپلاستی

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی چیست؟ آیا شما تجربه عمل لابیاپلاستی را داشته اید ؟هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر چقدر است ؟آیا لابیاپلاستی با لیزر انجام می شود ؟  لابیاپلاستی  یک عمل جراحی زیبایی زنان محسوب می گردد  که می تواند تغییر قابل ملاحظه ای  بر  ظاهر واژن داشته باشد .  امروزه این  جراحی خواهان زیادی پیدا کرده است چرا که  تاثیراتی که از خود به جای می گذارد بسیار شگفت انگیز است . اگر شما هم اطلاعی در رابطه با این نوع عمل جراحی  ندارید  و یا  تصمیم به جراحی لابیاپلاستی دارید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی یک نوع عمل جراحی زیبایی است که می توان  با استفاده از آن هر گونه ناهماهنگی  در ناحیه تناسلی را بهبود بخشید.  لابیاپلاستی این امکان را برای ما فراهم می کند  که  لبه های داخلی و  بیرونی واژن  را  با یکدیگر هماهنگ و  متقارن سازیم . گاهی  به دلایلی همچون زایمان های مکرر،  افزایش سن و...  این لبه های واژن  به سمت بیرون تمایل پیدا می کنند و  سبب بروز مشکلاتی می گردد .

با استفاده از جراحی لابیاپلاستی توسط یک متخصص زنان با تجربه و متبحر می توان  ظاهری ایده آل را ایجاد کرد .

دکتر فاطمه سمامی متخصص زنان و زایمان هستند شما می توانید با شماره های

۰۹۹۰۱۴۱۴۲۴۸

۲۲۶۸۳۸۱۸

۲۲۶۸۳۹۱۹

تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

چه زنانی کاندید خوبی برای لابیاپلاستی هستند ؟

بیشتر زنانی  که  ظاهر ناحیه تناسلی آن ها سبب از بین رفتن اعتماد به نفس در آن ها و در نتیجه  اختلال در روابط زناشویی آن ها شده است .

 بانوانی که  در هنگام تمرینات ورزشی  با مشکل مواجه می شوند .

افرادی  که در هنگام پوشیدن لباس با مشکل بر می خورند .

این  زنان بهترین کاندید برای عمل لایباپلاستی هستند .

متاسفانه گاهی برخی از بانوان که برای عمل زیبایی ناحیه تناسلی مراجعه می کنند ،  هیچ گونه ایرادی در این ناحیه ندارند و تنها با هدف داشتن  واژنی زیبا تر  اقدام به عمل  می کنند ، کاندید خوبی برای عمل لابیاپلاستی نیستند .  دکتر فاطمه سمامی متخصص زنان با این  افراد صحبت می کنند  و بهترین راهکار را متناسب با شرایط آن ها ارائه می دهند .

 دلایل انجام جراحی زیبایی واژن

ظاهری زیبا تر برای ناحیه تناسلی

احساس درد در زمان  مقاربت جنسی

عدم تقارن لابیا ها

کم بودن تحریک کلیتوریس

احساس ناراحتی در زمان انجام وزش  از جمله  دوچرخه سواری

احساس ناراحتی در زمان  پوشیدن لباس های تنگ

تمام این موارد می تواند از جمله دلایل  شایع برای  اقدام به جراحی زیبایی واژن باشد .

 خلاصه مطلب

در اخر می توانیم به عنوان خلاصه ای از مطالب بیان کنیم ،  جراحی لابیاپلاستی  امروزه در بین بانوان بسیار شایع است و افراد زیادی خواهان انجام این جراحی شده اند ، اما به دلیل  اهمیت بالای این جراحی لازم است تا حتما  جراحی لابیاپلاستی توسط پزشک متخصص انجام شود  و برای افزایش رضایت بعد از عمل  جراحی  بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مطب دکتر فاطمه سمامی مراجعه کنید ، شماره تماس شماره های تماس
۰۹۹۰۱۴۱۴۲۴۸
۲۲۶۸۳۸۱۸
۲۲۶۸۳۹۱۹

با تشکر مدیریت سایت دکتر فاطمه سمامی جراح و متخصص زنان ، زایمان و نازایی( بهترین متخصص زنان در تهران )

نظر بیماران دکتر سمامی

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است