جوانسازی ناحیه تناسلی با تزریق ژل به واژن

دستگاه تناسلی خارجی زن با افزایش سن ، خاصیت ارتجاعی و حجم خود را از دست می دهد. با افزایش سن ، مانند بسیاری از قسمت های دیگر بدن ، لابیا ماژور(بیرونی ترین لب های اطراف واژن) جوانی خود را از دست می دهد و به دلیل از دست رفتن بافت می تواند دچار افتادگی و تا حدودی دچار شلی شود. تغییرات در این منطقه پس از زایمان و یائسگی می تواند بدتر شود و این موضوع نگرانی برای خانم ها به دنبال دارد .
از تزریق ژل می توان برای جوانسازی لابیا ماژور ، پنهان کردن لبیا مینور برای ظاهری متقارن تر و بهبود خشکی واژن استفاده کرد. همچنین برای بهبود رابطه جنسی می توان نقطه G-Spot را تقویت کرد.

نحوه انجام تزریق ژل به واژن

چین و چروک و شلی واژن را می توان با دو گزینه تزریق چربی یا اکنون با استفاده از یک پرکننده پوستی ماندگار به نام ژل Desirial ، برطرف کرد.

Desirial نوعی ژل اسید هیالورونیک است ، درمانی که بطور گسترده برای برطرف کردن خطوط و چروک های صورت مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت در این است که این ماده برای بهبود ظاهر ناحیه اطراف واژن بطور ویژه طراحی شده است.
اسید هیالورونیک - که قبلاً در بسیاری از پرکننده های صورت استفاده می شود - مانند اسفنج رفتار می کند و می تواند ترشحات در ناحیه واژن را بهبود بخشد. افزودن مانیتول ، یک آنتی اکسیدان ، در برابر تزریق ژل از آسیب رادیکال های جلوگیری می کند و اثر مرطوب کننده و ماندگاری آن را حفظ می کند. این کمک می کند تا بافت واژن خاصیت الاستیسیته را حفظ کند و منجر به استحکام و عملکرد صحیح بافت دستگاه تناسلی زنان می شود. همچنین به کاهش هر گونه تورمی که ممکن است در اثر تزریق ایجاد شود ، کمک می کند.

عکس-تزریق-ژل-به-واژن

عکس-تزریق-ژل-به-واژن

تزریق ژل به واژن برای چه افرادی مناسب است ؟

برای اینکه بدانید آیا تزریق ژل به واژن برای شما مناسب است یا نه از خود سوالاتی به شرح ذیل بپرسید:
• آیا شما از خشکی واژن رنج می برید؟
• آیا رابطه جنسی دردناک بر روابط شما تأثیر می گذارد و آیا این باعث می شود شما رابطه جنسی را کنار بگذارید؟
• آیا ظاهر واژن شما روی اعتماد به نفس شما تأثیر می گذارد؟
• آیا می خواهید نقطه G-Spot ( قسمتی از ناحیه تناسلی که بیشترین عصب های تحریک کننده جنسی وجود دارد ) برای دستیابی به ارگاسم بهتر بهبود یابد؟

اگر پاسخ شما به یک یا چند سوال پاسخ مثبت است ، این احتمال وجود دارد که این روش برای شما مناسب است . تزریق ژل به واژن یک درمان جدید است که با هدف تقویت زندگی جنسی زنان و برطرف کردن مشکلات ناشی از آن برای افراد بالای ۴۰ سال انجام می شود.

دکتر فاطمه سمامی متخصص زنان و زایمان دارای تجربه و مهارت لازم در زمینه بیماری زنان، نازایی و لاپاراسکوپی هستند شما می توانید جهت مشاوره با شماره های

۰۹۹۰۱۴۱۴۲۴۸

۲۲۶۸۳۸۱۸

۲۲۶۸۳۹۱۹

تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

آیا تزریق ژل به واژن عوارض دارد ؟

نفوذ ژل اسید هیالورونیک به لابیا ماژور نوعی روش سرپایی ساده است که منجر به جوانسازی واژن می شود . جالب است بدانید با یکبارتزریق پیشرفت های چشمگیری قابل مشاهده است. درمان قابل تکرار است ، عملا هیچ عارضه ای ندارد .
این درمان بطور خاص برای بهبود سلامت جنسی زنان و احیای اعتماد به نفس در دوران یائسگی و بعد از زایمان انجام شده است.

تزریق ژل به واژن دائمی است ؟

در صورتی که ژل از نوع دائمی باشد نیاز به تزریق مجدد نداشته و دائمی هستند . اما در صورتی که از نوع موقت باشد نیاز به تزریق مجدد بعد از ۶ الی ۸ ماه دارد .

نظر بیماران دکتر سمامی

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است