جراحی زیبایی واژن

 جراحی زیبایی واژن

با افزایش سن و زایمان های مکرر  واژن حالت خود را از دست می دهد و رو به پیری و افتادگی می رود،  خوشبختانه امروزه  در حوزه علم پزشکی خصوصا زنان پیشرفت های قابل توجهی صورت گرفته است که می توان هر گونه ناراحتی و اختلال را در این ناحیه درمان کرد .  اگر  ظاهر ناحیه تناسلی  شما هم سبب از بین رفتن اعتماد به نفس شما شده است  بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید . دکتر فاطمه سمامی متخصص زنان در تهران در ادامه این مطلب به  بررسی روش های زیبایی واژن  و انواع آن می پردازند .

واژینوپلاستی

معمولا اکثر جراحی های زیبایی واژن  با استفاده از بی حسی موضعی   و به صورت  سرپایی انجام می شود ،  خیلی از بانوان هنگام مراجعه به مطب دکتر فاطمه سمامی در رابطه با بهترین روش زیبایی واژن سوال می پرسند ،پاسخ این افراد این گونه است  که  به طور خاص نمی توان یک روش را به عنوان بهترین روش  برای جراحی زیبایی واژن معرفی کرد . افراد بنا بر شرایط  مختلف  ممکن است   بهترین روش زیبایی واژن  نیز برای آن ها متفاوت باشد، در زمان معاینه توسط متخصص زنان  بهترین روش   برای  فرد انتخاب می گردد تا هر گونه ناراحتی و اختلال را در ناحیه مورد نظر درمان کند .

جراحی زیبایی واژن

در طی واژینوپلاستی یک برش کوچک در واژن انجام می شود در  هنگام برش  باید بخشی از دیواره  خلفی واژن برداشته شود ،این روند به سفت شدن عضلات در این ناحیه کمک می کند .

جراحی واژینوپلاستی نیاز به مراقبت های لازم  بعد از جراحی  دارد و لازم است تا  فرد  یک یا دو هفته بنا بر صلاحدید پزشک متخصص،  مراقبت های لازم را داشته باشد .

دکتر فاطمه سمامی متخصص زنان و زایمان هستند شما می توانید با شماره های

۰۹۹۰۱۴۱۴۲۴۸

۲۲۶۸۳۸۱۸

۲۲۶۸۳۹۱۹

تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی یکی دیگر از انواع  جراحی زیبایی واژن است، در صورتی که ظاهر لابیا ها نامناسب و نامتقارن باشد  این جراحی می تواند  کمک کننده باشد .  جراحی لابیاپلاستی با استفاده از بی حسی انجام می شود . به دلیل آنکه جراحی زیبایی واژن در دسته جراحی های بسیار مهم و حساس  هستند لازم است تا این جراحی ها توسط  پزشک متخصص  و با تجربه در این زمینه انجام شود .  دکتر فاطمه سمامی  متخصص زنان با سابقه درخشانی که در زمینه انواع جراحی های زیبایی واژن دارند می توانند به شما کمک کنند .

لازم به ذکر است که در بیشتر موراد واژینوپلاستی و لابیاپلاستی همراه با هم انجام می شوند تا  بتواند نتایج بسیار درخشنده تری را داشته باشد .  همچنین ممکن است  سایر روش ها همچون  تقویت نقطهG  ، نهان  سازی کلیتوریس ، سفید کردن واژن و...  نیز تجویز گردد .

نتیجه گیری

در نتیجه در آخر می توان گفت  اگر ظاهر ناحیه تناسلی  شما هم سبب کاهش اعتماد به نفس و   تحت تاثیر قرار گرفتن  روابط زناشویی شما شده است  بهتر است  با یک پزشک متخصص مشورت کنید تا بهترین راه  جراحی زیبایی واژن را  برای  شما با توجه به شرایط تان انتخاب کنند .

با تشکر مدیریت سایت دکتر فاطمه سمامی جراح و متخصص زنان ، زایمان و نازایی

نظر بیماران دکتر سمامی

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است